عبارت های تاکیدی برای پولدار شدن
۳۰ عبارت تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن
تیر 31, 1397
آموزش متد سیلوا-کتاب کنترل ذهن
تکنیک کلمات قدرت آفرین | روشی عالی برای ایجاد تغییرات سریع
مرداد 13, 1397

 

نرم افزار تکنیک پیام های پنهان برای کامپیوتر، بدون نیاز به اینترنت و با قابلیت حذف و اضافه کردن پیام های متنی و تصویری

به همراه راهنمای نصب و استفاده

در حالی که مشغول کار با کامپیوتر خود هستید، زندگی خود را تغییر دهید!

کار این نرم افزار، درمانِ باورهای مخرب و بیمارگونه ایست که سدِ راهِ موفقیت مالی‌ ما شده و جلوی ورودِ ثروت و هر چیزی را به زندگی‌ ما گرفته است. برای اثرگذاری و مشاهده نتایج، باید بارها و بارها از این برنامه استفاده کنید. در این صورت است که نتایج، بی چون و چرا در زندگی‌ شما نمایان می شوند.

در روز چند ساعت از کامپیوتر استفاده می کنید؟

۱ ساعت، ۲ ساعت، ۴ساعت، یا ۸ساعت! حال اگر هنگام استفاده از کامپیوتر، هم زمان روی ذهنتان کار کنید فکر می کنید زندگی شما در سال آینده چگونه خواهد بود!؟ چقدر باورهای مخرب شما از بین رفته اند؟ چقدر از فرصت های مناسب می توانید استفاده کنید؟

نرم افزار پیام های پنهان

کار این نرم افزار، درمان باورهای مخرب و محدودکننده فکری در مورد ثروت و جایگزین کردن باورهای قدرتمند کننده به جای باورهای باورهای تضعیف کننده ای است که مانع موفقیت شما شده است.

توصیه می‌کنیم، شما نیز همانند افرادی که از این روش استفاده کرده اند اصلاح باورهایتان را جزو اولویت اصلی زندگی تان قرار دهید. این محصولی است که می‌توانید برای تمام عمر از آن استفاده نمایید زیرا اصولِ موفقیت در ناخوداگاه ما است.

برنامه سابلیمینال فلش (Subliminal Flash) چگونه کار می کند؟

این برنامه چندین دسته مختلف از پیامهای تاکیدی دارد که شامل جملات تاکیدی مثبت برای تغییر و ارتقاء فرد در بخش های مختلف زندگی است.

در واقع تکنولوژی پیامهای نامرئی برای بهبود کیفیت زندگی افراد به وسیله برنامه ریزی های مثبت در ضمیر ناخوادآگاه (Subconscious) آنها می باشد.

وقتی این پیامهای نامرئی با سرعت بالا نمایش داده می شوند، ضمیر خودآگاه نمی تواند متوجه آنها شود اما ضمیر نا خودآگاه آنها را فهمیده و طبق آن عمل می کند.

با این نرم افزار می توان به راحتی چیزهایی که می خواهید داشته باشید به خود تلقین کرده و به ضمیر ناخودآگاه خود دیکته کنید.

جملاتی که دوست دارید بر روی ناخود آگاهتان تاثیر بگذارد را در قسمت مربوط به فارسی وارد کنید . این برنامه اجرا می شود و شما را هیپنوتیزم می کند . پیام های داده شده از این طریق، بدون اینکه دیده شود در ناخودآگاه شما وارد شده و بر ناخودآگاه شما تاثیر می گذارد.

دوست دارید از همین امروز، برنامه ریزی ذهن خود را برای دستیابی به اهداف مختلف در زندگی آغاز کنید؟

این فرآیند لذتبخش و مهم، فقط در ۳ گام قابل اجراست؛

۱- برنامه را دانلود کنید.

۲- طبق راهنمایی موجود، برنامه را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

۳-عبارت های تاکیدی دلخواه خود را وارد نرم افزار کرده و دکمه شروع را فشار دهید!

برای دانلود این نرم افزار کاربردی و مفید در زمینه موفقیت و بهبود فردی، از فرو زیر استفاده کنید:


 

پیشنهاد هدف سبز :   جزوه تمرینی «درس هایی برای پولدار شدن»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *