Golden Package

آماده ساختن آینده خود و برداشتن نخستین قدم هستید؟

دانلود سابلیمینال فارسی

دانلود فایل خودهیپنوتیزم فارسی6 فایل سابلیمینال (هیپنوتراپی بی کلام) + یک فایل خودهیپنوتیزم با کلام

سابلیمینال مسیج یا هیپنوتراپی بی کلام چیست؟

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند. با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید! تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.

ذهن کنترل همه چیز را به عهده دارد. ادراکات، تصورات، تفکرات، اعتقادات و به طور کلی تمام جنبه های شناختی رفتار انسان تحت کنترل ذهن او قرار دارد. جهان و هر آنچه که در آن موجود است از طریق تصورات ما در ذهن ما انعکاس می‌یابد. بنابراین اگر ما بتوانیم از طریق دستکاری و کنترل ذهن این تصور را تغییر بدهیم متعاقباً واقعیت های زندگی ما نیز دستخوش تغییر خواهد شد. به عبارت دیگر اگر ما بتوانیم ذهن خودمان را تحت کنترل در آوریم، قادر خواهیم شد دنیایی مطابق با آرمان‌ها و ایده‌آل‌های خودمان بسازیم.


اگر به دنبال فرصتی هستید که هر چه سریع تر به جایی که همواره آرزوی آن را داشتید برسید این پکیج همان فرصتی است که به دنبالش بودید.

بسته طلایی هدف سبز شامل چه محتویاتی است؟

دانلود خودهیپنوتیزم صوتی جذب ثروت

1-خودهیپنوتیزم آهنربای پول و ثروت (با کلام)

آیا می دانید بهترین و سریع ترین راه برای ثروتمند شدن و رسیدن به آرزوها، برنامه ریزی و تربیت اصولی ذهن است!

ذهن ما بسیار پیچیده و در عین حال قدرتمند است. فقر و بی پولی برداشت ذهنی ما است. یعنی ذهن ما جوری برنامه ریزی شده که از وارد شدن ثروت به زندگی ما جلوگیری می کند، پس باید به ذهن خود در راستای کسب ثروت جهت بدهیم و شایستگی داشتن ثروت را در خودمان ایجاد کنیم تا پول و ثروت به سمت زندگی ما به صورت همیشگی روان شود.

ما در  محصول خودهیپنوتیزم آهنربای پول و ثروت تمام تلاشمان را کرده ایم تا موانع ذهنی شما را برای کسب ثروت هموار سازیم.

2-سابلیمینال زیبایی و جذابیت فوق العاده

فایل های سابلیمینال حاوی باور هایی هستند که فرکانس آن ها تغییر داده شده و  ضمیر خودآگاه قادر به شنیدن شان نیست ولی ضمیر ناخودآگاه می تواند آن ها را درک کند. برای همین مستقیما این باور ها وارد ضمیر ناخودآگاه شده و این کار باعث می شود که به مرور زمان احساسات و نتایج شما در زندگی تغییر کرده و کم کم ضمیر خودآگاه با دیدن نتایج همه چیز را می پذیرد.

مثلا شما برای لاغری یا جوان سازی پوست یا هر مورد دیگری می توانید از این فایل ها استفاده کنید این فایل ها یک آهنگ هستند که باورهای مفید و مثبت در قالب جمله های تاکیدی در این فایل در کنار آهنگ ها گفته شده. این فایل ها اول ضمیر ناخوداگاه را برنامه ریزی می کنند و بعد از مدتی و با پذیرش ضمیر خودآگاه، نتایج در جسم و زندگی ما آشکار می شوند.

دانلود سابلیمینال زیبایی

دانلود سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی

3-« سابلیمینال حرفه ای جذب ثروت و افزایش درآمد »

در این فایل سابلیمینال حدود ۵۰ عبارت تاکیدی به زبان فارسی در زمینه جذب سریع ثروت و افزایش درآمد و موفقیت در کسب و کار به کار رفته است. شما با گوش دادن به این ۲ فایل که به صورت مجزا و برای استفاده در روز و شب ساخته شده، خیلی سریع تغییرات را در خود و دنیای پیرامون خود احساس خواهید کرد و با گوش دادن مداوم به این فایل ها به راحتی باورها و عادت های مورد نیاز برای دستیابی به ثروت و افزایش درآمد را در ذهن خودتان تثبیت خواهید کرد.

 

4-سابلیمینال تقویت اراده و غلبه بر تنبلی

شاید شما هم بارها تصمیم جدی برای انجام کاری گرفته اید ولی آن را نیمه کاره رها کرده اید! و با خودتان گفته اید من بی اراده هستم ، تنبل هستم یا دیگران شما را فردی می دانند که درکارتان پشتکار و ثبات لازم را ندارید.

داشتن اراده قوی به شما این امکان را می دهد که بتوانید به تصمیم ها و اهداف کوچک و بزرگ خودتان جامه عمل بپوشانید. اگر دوست دارید وزن خود را کاهش دهید یا تصمیم به ترک کردن سیگار گرفته اید، شما به اراده ای قوی احتیاج دارید.

این فایل سابلیمینال به شما کمک خواهد کرد که نیروی اراده خود را افزایش داده و برای همیشه با تنبلی و امروز و فردا کردن برای انجام وظایف و تصمیمات مهم خداحافظی کنید.

کافیست روزانه یک الی ۲ ساعت به این موسیقی قدرتمند گوش دهید و شاهد نتایج و دستاوردهای فوق العاده آن باشید.

دانلود سابلیمینال غلبه بر تنبلی

سابلیمینال تقویت حافظه و افزایش تمرکز

5-سابلیمینال « تقویت حافظه و افزایش تمرکز »

 بدون شک مهمترین عامل برای دستیابی به اهداف و رسیدن به خواسته ها، داشتن ذهنی آماده و حافظه ای قوی و همچنین داشتن توانایی برای تمرکز روی یک یا چند فعالیت مهم و حیاتی برای تحقق برنامه هایی است که برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی تدارک دیده ایم.

روزانه ۳۰ دقیقه الی یک ساعت گوش دادن به این سابلیمینال حرفه ای و تاثیرگذار، می تواند تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. کافیست به مدت ۲۱ روز الی ۳ ماه این سابلیمینال را امتحان کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید!

در فایل هیپنوتراپی پنهان « تقویت حافظه و افزایش تمرکز » از نواهای ایزوکرونیک آلفا و تتا استفاده شده تا با فعال سازی و هماهنگ کردن مغز، تغییرات لازم را در ذهن شما ایجاد کرده و به حافظه ای قدرتمند، دقیق و کاملاً متمرکز دست پیدا کنید.

6-سابلیمینال تقویت اعتماد به نفس

اگر دوست دارید بدون وقفه و توقف ناپذیر در بخش های مختلف زندگی خود پیشرفت کنید.

مهم ترین دلیل این که شما تاکنون اقدامی برای دستیابی به رویاها و آرزوهای خود انجام نداه اید و به زندگی دلخواه خودتان نرسیده اید، ترس است! بله؛ چون شما از قضاوت شدن توسط اطرافیان و این که چه فکری درباره شما می کنند، می ترسید!

انسان به طور غریزی تمایل دارد که در منطقه امن و راحت خود باقی بماند…

اما رشد و پیشرفت تنها زمانی اتفاق می افتد که با گسترش دانش و مجموعه مهارت های خود، به قلمروی جدید و ناشناخته وارد شویم…

و تمامی این ها زمانی اتفاق می افتد که به سطح مشخصی از اعتماد به نفس دست پیدا کنیم.

در گام نخست باید اعتماد به نفس خود را به سطحی عالی برسانید.

دانلود سابلیمینال اعتماد به نفس

دانلود سابلیمینال شادی و آرامش

7-سابلیمینال جذب فوری شادی و آرامش

فایل سابلیمینال جذب شادی و آرامش، یکی از بهترین ابزارها برای انجام مدیتیشن و مراقبه است که در حالت هوشیاری عادی و حتی در خلال انجام فعالیت های فیزیکی روزانه تاثیرات فوق العاده ای در آرامش اعصاب و آرامش ذهنی شما خواهد داشت.

عبارت های تاکیدی و فرکانس های موجود در این هیپنوتراپی پنهان، برای تغییر الگوهای ذهنی استرس زا و اضطراب آور و همچنین ساختن الگوهای شادی و خوشحالی در ذهن و ضمیر ناخودآگاه، بسیار موثر بوده و به راحتی شما را در وضعیت آرام و ریلکس کامل قرار خواهد داد.

یک فرصت عالی برای رشد و پیشرفت سریع شما!

۷ محصول فوق العاده بالا را در یک پکیج و با ۷۵ درصد تخفیف دانلود کنید!

مجموع قیمت ۷ هیپنوتراپی موجود در این بسته: 

۲۱۳,۰۰۰  تومان

قیمت فروش ویژه با۷۵ درصد تخفیف: 

۵۳ هزار تومان!

آماده ام نخستین قدم را برای ساختن آینده ای متفاوت بردارم

پرداخت آنلاین و دانلود ۷ سابلیمینال حرفه ای…

تصمیمات شما سرنوشت و آینده تان را رقم می‌زنند. آینده همان چیزی است که شما آن را می سازید. تصمیمات کوچک روزمره‌تان یا شما را به زندگی دلخواهتان می رسانند یا به یک فاجعه ختم می شوند.

در واقع این تصمیمات خیلی کوچک هستند که زندگی ما را شکل می دهند.

خودهیپنوتیزم چیست و چه فوایدی دارد؟

هیپنوتیزم را میتوان هنر عبور بدون مقاومت از مقاومت ذهن خودآگاه(یا به زبان ساده همین صدای درونی و افکار منطقی شما)، و سپس دسترسی به ضمیر ناخودآگاه تعریف کرد. شما میتوانید تقریبا هر رفتار نامطلوب خود را با خود هیپنوتیزم ، اصلاح کنید و کنار بگذارید.کافیست بصورت مداوم،ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش دهید که تصویر نهایی مطلوب چگونه است و آنرا مدام تصور کنید.شما میتوانید از خود هیپنوتیزم برای افزایش سرعت یادگیری،افزایش سرعت درمان و بهبودی (مثلا سرماخوردگی ها) ،جبران کمبود خواب و کسب نشاط، و یا افزایش انگیزه خود برای رسیدن به هدف و غیره استفاده کنید. مثلا یک ورزشکار می تواند با تصور کردن اینکه وزنه های سنگین تری را بلند میکند، سرعت پیشرفت خود را افزایش دهد.در واقع با اینکار،ضمیر ناخودآگاه یاد میگیرد که دستوری که به او دادید را عملی کرده و کم کم آنرا به واقعیت تبدیل کند.

مزایای خود هیپنوتیزم چیست؟

بیشتر افراد هنوز نمی دانند چه قدرتی در اختیار دارند. قدرت استفاده از هیپنوتیزم می تواند به افراد کمک کند از شر احساسات منفی خلاص شوند و کنترل احساسات و زندگیشان را به دست گیرند. خود هیپنوتیزم و تکنیک های به کار رفته در آن بسیار امن ، طبیعی ، آرام بخش و ابزار درمانی مناسبی است که نمی توان به همین سادگی مزایای آن را نادیده گرفت.

توجه!   توجه!

راه های ارتباطی شما و پشتیبانان سایت هدف سبز

تلفن هدف سبزدر صورتی که پس از خرید محصول به هر دلیلی موفق به دانلود پکیج نشدید، به روش های زیر می توانید مشکل خود را مطرح کرده تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی و فایل ها برای شما ارسال شود.

۱) تماس و یا ارسال پیامک به شماره  ۰۹۳۵۲۸۱۳۵۹۵

۲) از طریق تلگرام:(بهترین روش)

شما به راحتی می توانید با ارسال پیام به تلگرام ما و درخواست از پشتیبان سایت، محصول خریداری شده را از طریق تلگرام دریافت نمایید.

آیدی تلگرام ما:     Hadafesabz@

3) مکاتبه با ایمیل پشتیبانی:  

آدرس ایمیل:  hadafesabz2014@gmail.com

یک فرصت عالی برای ایجاد تغییرات سریع و پایه ریزی زندگی و شخصیت دلخواه شما

قیمت اصلی: ۲۱۳ هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه: ۵۳ هزار تومان