بهترین تمرین شکرگزاری
تمرین سپاسگزاری برای خلق ثروت
تیر 16, 1397
شکرگزاری برای جذب ثروت
۶ عادت شکرگزاری برای جذب ثروت به زندگی
تیر 25, 1397

برای دانلود ویدیوی “تصاویر و عبارت های تاکیدی برای جذب فراوانی و ثروت” از دکمه زیر استفاده کنید:
[ddownload id=”21845″]

مدیتیشن برای ثروتمند شدن

روز خود را با تماشای این ویدئوکلیپ ۶ دقیقه ای آغاز کنید تا ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما، آماده دریافت و جذب پول و موقعیت های ثروت آفرین در طول روز باشند.

مدیتیشن جذب پول به شما کمک خواهد کرد که به سطح بالایی از ارتعاشات پول برسید. اگر شما برای بدست آوردن پول، ثروت و رفاه مبارزه می کنید این به این دلیل است که شما در ناخودآگاه خود ترس و باورهای منفی را دارید این ترس ها و محدودیت ها با هدف شما مخالفت میکنند و تمرکز شما را روی عدم فراوانی قرار می دهد بنابراین شما بیشتر و بیشتر از آن چیزی که نمیخواهید جذب می کنید و این باورهای منفی شما را تقویت می کند.

عبارت های تاکیدی مثبت به شما کمک می کند اعتقادات جدید، قدرتمند و توانایی جذب راحت ثروت را ایجاد کنید.همچنین در ذهن شما باورهایی ایجاد می کند که پول خوب است و داشتن آن حق طبیعی شما است.

شنیدن عبارت های تاکیدی و تماشای تصاویر موجود در این فیلم به شما اجازه میدهد به یک حالت آرامش بخش ذهنی فرو بروید. زمانی که شما ارام و راحت هستید کانال های ناخوداگاه شما برای خلق ایده ها و پیشنهاد های جدید باز میشود و امواج تتا از اندروفین منتشر شده مراقبت و ترس های شما را کاهش میدهد .

اگر می خواهید در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنید، لازم است که از قدرت جادویی ضمیر ناخودآگاه و نقشی که می تواند در زندگی شما ایفا کند، آگاه شوید.

شواهد علمی زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد مدیتیشن و تکرار عبارت های تاکیدی می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای جذب سریع و نامحدود پول و ثروت برنامه ریزی کند تا به راحتی و سریع پول را به زندگی خود جذب کنیم.

 

پیشنهاد هدف سبز :   ۱۰ کتاب نوشته شده توسط میلیاردرهای جهان که حتماً باید بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *