موسیقی امواج مغزی چیست
دانلود موسیقی رفتن به سطح آلفا و افزایش قدرت مغز
فروردین 20, 1397
زندگینامه کریستیانو رونالدو
۴۹ راز جالب درباره رونالدو
تیر 4, 1397

آموزش صوتی: ۷ درس ضروری موفقیت از زبان جیم ران

جیم ران | فایل های صوتی موفقیت | آموزش موفقیت

۷ اصل موفقیت در زندگی از زبان بزرگترین استاد موفقیت در جهان

جیم ران کیست؟

جیم ران یک مربی موفق و صاحب نام در سطح بین المللی است و افراد معروفی همچون آنتونی رابینز ، بیل گیتس ، جک کنفیلد از جمله کسانی هستند که از مربیگری او استفاده می کنند .

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکتهای برتر آمریکا است.

این ۷ فایل کوتاه صوتی، نکات ساده و مهمی از زبان یکی از بزرگان انگیزه‌دهندۀ نسل ما است. جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با  موفقیت را آموزش می‌دهد.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده‌های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است.

آموزش موفقیت توسط جیم ران

جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می‌شوند. وی توانایی بی‌نظیری دارد که می‌تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته‌های او ترکیبی می‌سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می‌آورد.

جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با  موفقیت را آموزش می‌دهد.

 

فلسفه جیم ران

جیم ران می گوید موفقیت چیزی نیست که دنبال کردنی باشد. بلکه چیزی است که به وسیله ی خود ما جذب می شود. و ما برای اینکه به موفقیت برسیم و آن را به سمت خودمان جذب کنیم.

ابتدا باید کاری کنیم که فکر و ذهن ما از آن مشکلات و موانعی که سد راه موفقیت ماست بزرگ تر بشود. و وقتی فکر و ذهن مان بزرگ تر از موانع و مشکلات بشود آن موقع دیگر موفقیت خیلی راحت به سمت ما جذب خواهد شد.

 

پیشنهاد هدف سبز :   «پارک کردن نگرانی ها» تکنیکی برای غلبه بر ترس و اضطراب و دستیابی به اهداف

این مجموعه صوتی توسط آکادمی فرجی تهیه شده است.

دانلود فایل های موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *