دانلود سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی

دانلود سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است.
بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان ،تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است.

تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

اگر دوست دارید پول و درآمد بیشتری داشته باشید؛ اصلاح باورهای منفی و بازدارنده ذهنی باید اولویت اصلی زندگی شما باشد

« سابلیمینال حرفه ای جذب ثروت و افزایش درآمد »

دانلود سابلیمینال جذب ثروت و فراوانیمشخصات محصول:

عنوان: [سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد]

حجم: ۷۰ مگابایت

زمان: ۳۰ دقیقه (فایل روزانه) + ۲۱ دقیقه (فایل شبانه)

هدیه: کتاب الکترونیکی «۲۸ روز تا موفقیت» (برنامه کاربردی روزانه برای دستیابی به موفقیت در بخش های گوناگون زندگی-به ارزش: ۱۲۸۰۰ تومان)

به همراه راهنمای استفاده از فایل های سابلمینال

قیمت: ۳۹ هزار تومان

با توجه به درخواست های متعدد کاربران، مبنی بر تولید فایل های سابلیمینال استاندارد و قابل اطمینان، تیم ما تصمیم به تولید این سری از فایل ها به صورت حرفه ای و تاثیرگذار و منطبق بر استانداردهای جهانی به زبان فارسی گرفت.

فایل سابلیمینال جذب ثروت، اولین محصول ما در این زمینه می باشد که به صورت کاملاً حرفه ای و کارشناسی شده و با استفاده از نرم افزارهای ویژه و تخصصی تولید شده است.

در این فایل سابلیمینال حدود ۵۰ عبارت تاکیدی به زبان فارسی در زمینه جذب سریع ثروت و افزایش درآمد و موفقیت در کسب و کار به کار رفته است. شما با گوش دادن به این ۲ فایل که به صورت مجزا و برای استفاده در روز و شب ساخته شده، خیلی سریع تغییرات را در خود و دنیای پیرامون خود احساس خواهید کرد و با گوش دادن مداوم به این فایل ها به راحتی باورها و عادت های مورد نیاز برای دستیابی به ثروت و افزایش درآمد را در ذهن خودتان تثبیت خواهید کرد.

 بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند

سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان، فایل‌های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

بنابراین فایل‌های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

« شما می توانید با تغییر طرز تفکرتان با استفاده از فایل سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد، به سرعت ذهن خود را برای جذب ایده های جدید و افزایش درآمد، برنامه ریزی کنید.»

این فایل سابلیمینال چگونه ذهن شما را برنامه ریزی می کند؟

در این ۲ فایل سابلیمینال ، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

وقتی شما شروع به شنیدن این فایل می‌کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می‌شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه  افزایش می‌یابد و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیق تر و قوی تر می‌شود.

جذب ثروت با قدرت ضمیر ناخودآگاه

آموزش ذهن ناخوداگاه تنها راه نهایی برای تغییر تنظیمات داخلی ذهن شما است.

 برنامه ریزی منفی ذهن ناخوداگاه را نمی توانید با خواندن یک کتاب انگیزشی یا رفتن به یک سمینار تغییر دهید و یا جایگزین کنید.

این موانع ریشه های عمیقی دارند که در طول سالیان سال ثبت شده اند. ریشه احساساتی از تجربه های دردناک که حتی ممکن است آنها را به یاد نیاورید.

تجربه هایی مانند یک جمله دلسرد کننده از والدین یا زمانی که توسط دوستان خود تحقیر شده اید و یا زمانی که توسط استاد یا معلم خود جلوی کلاس خجالت زده شده اید….

ذهن ناخوداگاه شما تمام اینها را نگهداری می کند حتی زمانی که سالیان سال از آن بگذرد و در نهایت ذهن شما با ترس و نالایقی برنامه ریزی میشود.

اما خبر خوبی برای شما داریم…!!

مهم نیست چقدر مقاومت ذهن شما عمیق است! مهم این است که شما در هر مرحله از زندگی که هستید می توانید ذهن ناخوداگاه خود را آموزش دهید.

این قدرت ناخوداگاه است که میتواند ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را در ثانیه پردازش کند ( درحالی که ذهن خوداگاه فقط ۴۰ بیت اطلاعات را در ثانیه می تواند پردازش کند)

برای شما این فایل سابلیمینال فوق العاده قدرتمند را آماده کرده ایم که حاوی قوی ترین و تاثیر گذارترین عبارات جذب ثروت است .

این فایل صوتی به صورت صحیح و اصولی طراحی شده که با گوش کردن مرتب و روزانه به این هیپنوتراپی پنهان به نتایجی خارق العاده در زمینه های مالی خواهید رسید .

به کمک این فایل صوتی می توانید برای همیشه از شر باورهای نادرست خود که مانع پیشرفت مالی و پولدار شدن شما در زندگی هستند ، خلاص شوید . این فایل صوتی موجب می شود که باورهای منفی نهفته در ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهای سازنده در مورد پول جایگزین کرده و نظام باورهای خود را اصلاح کنید و به زودی شاهد جهش مالی عظیمی در زندگی خود باشید .

این فایل ویژه برای آموزش ذهن ناخوداگاه طراحی شده است تا به شما کمک کند از شر باورهای مخرب خلاص شوید و آنها را با باورها و اعتقادات قدرتمند جایگزین کنید.

هنگامی که سدهای مخرب خود را حذف می کنید هیچ چیزی نمی تواند مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شود .

عبارت های تاکیدی به کار رفته در فایل سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد

من همواره به خواسته ها و چیزهای مورد علاقه ام توجه می کنم

من خوش شانس ترین آدم دنیا هستم

من همیشه در زمان و مکان درست هستم

من همواره اتفاقات خوبی را تجربه می کنم

من بسیار خونسرد و آرام هستم م

ن بسیار خوشحال، شاد و راضی هستم

من بسیار سالم و قوی هستم

من همیشه شاکر و سپاسگزارم

من لایق بهترین چیزها در زندگی هستم

با ثروتمند شدن به خدا نزدیک تر می شوم

پول و ثروت به آسانی به زندگی من سرازیر شده

معمولاً به سادگی و به سرعت پول درمی آورم

همه افراد شانس یکسانی برای ثروتمند شدن دارند

ایمان دارم هر تومنی که خرج می کنم ده برابر آن به حسابم برمی گردد

من همیشه در حال یادگیری و پیشرفت هستم

همیشه مقداری از درآمدم را می بخشم

من شجاعت و اعتماد به نفس فوق العاده ای دارم

من لایق بهترین شغل، بهترین خانه و بیشترین ثروت ها هستم

خدایا شکرت که خیلی راحت و آسون پول درمیارم

هر چقدر بیشتر ببخشم نعمت بیشتری را جذب می کنم

افراد ثروتمند افراد بخشنده ای هستند

من همیشه لبخند می زنم

من لیاقت ثروتمند شدن را دارم

بی نهایت نعمت و ثروت در جهان وجود دارد

پول درآوردن راحت ترین کار دنیاست

پول درآوردن خیلی راحت و لذت بخش است

هر روز مشتریان زیادی جذب کسب و کار من می شوند

درآمد من هر روز به شکل های مختلف افزایش می یابد

هر روز ایده ی جدیدی برای کسب درآمد به ذهن من می رسد

من ذهنی خلاق دارم

در شغل من فرصت ها و موقعیت های زیادی برای ثروتمند شدن وجود دارد

من خودم را دوست دارم

درآمد من هر روز بیشتر و بیشتر می شود

من مثل آهنربا پول و ثروت را به سمت خودم جذب می کنم

من همیشه بهترین خدمات را به دیگران ارائه می کنم

من با هر مدرک تحصیلی می توانم ثروتمند شوم

من هر چیزی را که اراده کنم به دست می آورم

من به خوبی دارایی و ثروتم را مدیریت می کنم

ضمیر ناخودآگاه من به راحتی این پیام ها را می پذیرد و باور دارد

من همه جا آهنربای پول و اتفاقات خوب هستم

به خاطر درآمد زیادم از خداوند سپاسگزارم

کسب درآمدهای بالا بسیار آسان است

درآمد من هر روز به شکل های مختلف بیشتر می شود

من انسانی شاد و ثروتمند هستم

دانلود فایل سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد

جذب سریع پول و ثروت با تکنولوژی پیشرفته «ترکیب امواج مغزی و پیام های پنهان»

دوست داری خیلی راحت و بدون دردسر، باورهای منفی و محدودکننده خودت رو در زمینه پول و ثروت تغییر بدی 

پیام های پنهان چگونه کار می کنند؟

در یک آزمایش، پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد اکثر شرکت کنندگانی که در این آزمایش شرکت کرده اند، تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از ۲۰۰ شرکت کننده،  لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.

«این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.»


پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.

پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد.

رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.

این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

فقط ۳ گام ساده تا رسیدن به آرزوهای خودت فاصله داری!

           ۱ تهیه و دانلود فایل سابلیمینال «جذب ثروت و افزایش درآمد»

           ۲ گوش دادن به فایل ها طبق دستورالعمل و به مدت مشخص

۳ مشاهده نتایج عالی در زندگی و کسب و کار

heading سفارشی

۱- فایل سابلیمینال مخصوص گوش دادن در روز و انجام فعالیت های روزانه (۳۰ دقیقه)این فایل حاوی عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت + نواهای ایزوکرونیک دامنه آلفا تا تتا می باشد.

گوش دادن به این موسیقی باعث ایجاد تعادل در دو نیمکره چپ و راست مغز شده و باعث میشود تا شما وارد حالتی شوید که در آن مغز بالاترین درجه کارایی را دارد .این حالت “The Zone” نام دارد که تجربه ای متعالی از آگاهی کامل است که معمولا با دقایقی سرشار از نشاط ، تمرکز و آرامش بی انتها شناخته میشود .

به بخش هایی از این فایل گوش دهید:


۲- فایل سابلیمینال مخصوص گوش دادن در شب و قبل از خواب (۲۱ دقیقه)- حاوی عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت + موسیقی آرامش بخش و صداهای موجود در طبیعت

سعی کنید به این فایل در حالت ریلکس گوش کنید تا پیام های پنهان که لابلای صدای طبیعت و به شکل نجوا هستند، بهتر وارد ضمیر ناخودآگاه شوند.

به بخش هایی از این فایل گوش دهید:


۳- کتاب الکترونیکی «۲۸ روز تا موفقیت» نوشته تامی مکینبرنامه ۲۸ روزه تمرینی برای تغییر و دستیابی به موفقیت در بخش های مختلف زندگی

انجام تمرینات این کتاب در کنار استفاده از فایل های سابلیمینال، سرعت تغییر و دستیابی به اهداف را چندین برابر خواهد کرد.


۴- راهنمای الکترونیکی استفاده از فایل های سابلیمینال

نتایجی که در یک تا ۳ ماه استفاده از سابلیمینال جذب ثروت به دست خواهید آورد:

 • تاثیر بر ناخودآگاه برای از بین بردن باورها و موانع درونی جذب ثروت
 • ارسال فرکانس های جذب کننده ثروت به کائنات
 • تنظیم ارتعاش درست برای جذب ثروت و فراوانی و رفع موانع بیرونی موجود
 • افزایش برکت و فراوانی در زندگی
 • شناخت بهتر فرصت ها و استفاده از آنها برای کسب پول
 • افزایش انگیزه و امید به کار و درآمد و جذب پول
 • تقویت باورها و افکار ثروتمند کننده
 • ایجاد نگرش صحیح نسبت به پول و کسب و کار و …

font_container=”tag:h2|font_size:28|text_align:center|color:%2300bcd4″ use_theme_fonts=”yes”]

دانلود هیپنوتراپی پنهان «جذب ثروت و افزایش درآمد»

به راحتی و در کمترین زمان، باورهایی قدرتمند در ذهن و ضمیر ناخودآگاه خود برای دستیابی به ثروت و افزایش درآمد، ایجاد کنید!

مزایای استفاده از فایل های تولید شده توسط وبسایت هدف سبز:

 • استفاده از نرم افزارهای پیشرفته در تولید فایل ها
 • کاملاً هماهنگ شده با ضمیر ناخودآگاه در هر وضعیت و سن و سال
 • استفاده از زبان فارسی در تولید فایل ها
 • ترکیب امواج مغزی و عبارت های تاکیدی مثبت برای اثرگذاری بیشتر و سریع تر
 • استفاده از ۲ فایل مجزا برای استفاده در شب و روز 
دانلود سابلیمینال جذابیت و زیبایی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Shopping Cart
اسکرول به بالا