و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
بهبود فردیمقالات موفقیتمهارت های موفقیتموفقیت مالی

۱۱ راز طلایی ذهن ثروتمندان و جیب پر از پول آنها

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

همه می توانند به یک اندازه از ثروت و پول لذت و بهره ببرند. اما به نظر شما چرا بسیاری از انسانها همواره در فقر و فلاکت و قرض و بدهی دست و پا می زنند؟

در این مقاله قصد دارم به ۱۱ مورد از نکاتی که ذهن ثروتمندان می آفریند اشاره کنم. ۱۱ راز طلایی که ذهن ثروتمندان به آنها توجه ویژه دارد. بنابراین بهتر است دست از بهانه برداریم و نگاهی به این لیست کوتاه بیندازیم. راستش را بخواهید من مثل برخی از شما همرامان گرامی که این خطوط را می خوانید درگیر مسائل و مشکلات بدهی، ناتوانی های شغلی و پولی بوده ام؛ اما مدام به این فکر می کردم که چگونه است بعضی انسانها به قول معروف اجتماع :« دست به خاک هم که می زنند میشود طلا»! ولی من بارها و بارها به کارهای سخت، دشوار و طاقت فرسا تن داده بودم تا شاید کمی پول بیشتر بدست بیاورم. امروز بش از هر روزی تب پولدار شدن جامعه ایرانی را فراگرفته، گفتن این نکات از زبان کسیکه خود روزگاری درگیر مشکلات فراوان بوده جذابتر به نظر می رسد. من با این نکات از فقر و بی پولی نجات یافتم (برای اطلاع بیشتر به دوره تکنولوژی جذب ثروت در همین سایت مراجعه کنید.) و خیلی خوشحالم که شما را در جریان بگذارم.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

راز اول: به سلامتی جسمی خود پایبند باشید.

ورزش راز سلامتی جسمی است، البته با ورزش نیست که ما سلامتی امان را تمام و کمال بدست می آوریم، بلکه در کنار ورزش حتماً به آنچه می خورید نیز توجه کنید (در آیتم شماره ۲ به آن اشاره کرده ام.) ورزش و فعالیت جسمانی شما را فعالتر، سرحالتر و امیدوارتر می کند. یک ذهن ثروتمند قطعاً دارای بدنی سالم و شاداب است.

بدیهی است بیماری، اضافه وزن، چاقی و ناتوانایی های جسمی به هیچ عنوان فرصت آزاد و راحت تفکر را به ما نمی دهد. درگیری هایی که برای بهبود، درمان و تأمین هزینه های آن وجود دارد از یکسو و خستگی و رنجش های فراوان، طی کردن مسیر سلامتی از وی دیگر رمقی برای ذهن هایمان نمی گذارد تا به خلاقیت، سلامتی و فراوانی فکر کنیم. با ورزش چربی های اضافه خود را آب کنید تا سبکبال شوید. ورزش کنید تا شاداب بمانید. آنچه را که می خواهیم در آینده خرجِ بیمارستان و نگهداری از خودمان بکنیم امروز صرف ورزش و تندرستی خود بکنیم.

راز دوم: به آنچه می خورید اهمیت ویژه بدهید.

این به مفهوم گرفتن رژیم های سفت و سخت و نخوردن و لذت نبردن از غذا نیست ولی هیچ تحقیق علمی و دانشگاهی تاکنون نتوانسته اثبات کند خوردن فست فودها، سیب زمینی سرخ شده، نوشابه های صنعتی، شکر و . . . جسم ما را شاداب و قوی می کند. تجمع چربی، اضافه وزن و چاقی را با ترکیب ورزش و سالم خوردن می توانیم از بین ببریم. همت بلند و برنامه ریزی ساده می تواند ما را نجات دهد. امری که از اصول اساسی تحول فردی محسوب می شود.

چربی های جسمی نتیجه چربی های ذهنی شماست

آنقدر به هر چیز مثبت و مفیدی بی نفاوت می شویم که یادمان می رود هر چیزی شایسته بلعیدن نیست واین خوردنهای بی هدف و از روی لذت تنها دقایقی ذهن ما را در نشئه فرو می برد وپس از آن تنها نتیجه اش اضافه وزن و تنبلی است. ذهن ما همواره در کسب لذائذ پیش قدم است و اساساً راحتی و حفظ امنیت روانی ما کار اصلی ذهن ماست. بنابراین ذهن پس از مدتی زودتر از جسممان تنبل می شود و این چنین می شود که ذهن تنبل، جسمی تنبل را موجه می کند و شما را تبدیل می کند به کوهی از چربی و بی ارادگی.

ذهن ثروتمند به خوراک خود اهمیت فوق العاده ای می دهد چرا که با آن خوراک ویژه، ذهنی شاداب، سلامت و توانمند را مهیا می سازد. برای داشتن ذهن ثروتمند جسمتان را با خوراک های مفید تغذیه نمایید.

راز سوم: بهانه گیری ممنوع

بهترین دفاع، حمله رو به جلو است این تاکتیکی است که بسیاری از مربیان فوتبال بدان معتقدند. کارکرد ذهن افراد بیشماری این چنین است. فرار رو به جلو در حقیقت همان حمله رو به جلوست که برای بهانه سازی رخ می دهد. ما با بهانه گیری هایمان از خود حقیقی و حل مسئله فرار می کنیم.

در کتاب “فقط آویزان خودت شو”، گفته ام:« ما پر از بهانه ایم برای زندگی نکردن» همین بهانه ها زندگی در لحظه اکنون را از ما سلب می کنند. بهانه هایتان را برای نشدن هر چیزی کنار بگذارید. فردی که در تحول فردی گام بر می دارد باید بدون بهانه زندگی کند.

راز ثروتمند شدن ذهن وجیب تان از رهگذر کنار گذاری بهانه هایتان بدست می آید. لطفا اول جیب هایتان و سپس ذهن تان را از بهانه خالی کنید!

راز چهارم: هر چه علاقه حقیقی و درونی اتان هست را دنبال کنید.

علاقه ایجاد انگیزه می کند و انگیزه انرژی زیادی تولید می نماید. برای داشتن و فهم رازهای طلایی ثروتمند شدن ذهن باید علائق خود را دنبال کند.

همین الان ممکن است بسیاری از شما که این متن را می خوانید بگوئید:« آخر من چطوری می توانم در این کاری که اصلاً بهش علاقه ندارم، ایجاد انگیزه کنم؟» یا «من اصلاً به دلایل و شرایط مادی نمی توانم این کار فعلی را رها کنم»و از این دست بهانه ها!

من اصلاً قصدم این نیست که کارت را رها کنی یا از شغلت استعفا بدهی، نه. بلکه برعکس می گویم بگرد و ببین چه نکات و محسناتی می توانی در کارت پیدا کنی همان ها را تقویت کن و از آنها انرژی مثبت بگیر.

افرادی که در تحول فردی بوده و ذهن ثروتمند دارند هر محیطی را بر طبق شرایط خود تنظیم می کنند و نمی گذارند، محیط آنها را در هم بشکند. در ضمن می توانی در کنار کار فعلی ات وقت های آزاد خودت را برای کارهای مورد علاقه ات اختصاص دهی. از اتلاف وقت پرهیز کن و جمع اوقات فراغت را برای اینگونه کارها اختصاص بده.

راز پنجم: در حوزه مورد علاقه ات تحقیق و مطالعه فراوان انجام بده.

برای داشتن ذهن ثروتمند و به طبع آن جیب پر از پول ناگریزی ذهنت را از دانش مورد علاقه ات پُر کنی. البته حتماً و قطعاً باید دقیقاً تشخیص بدهی چه کتابی، چه سمینار و کنفرانسی و چه دوره آموزشی را نیاز است طی کنی حتی اگر به شدت مشکل مالی داری با حداقل ها بساز و پول قرض کن اما آموزشهایت را قطع نکن از هر منبعی مثل اینترنت، کتابخانه های عمومی و کتابهای دوستانت استفاده کن.

مطالعه از ارکان درست تحول فردی و هر موفقیتی است. برای داشتن ذهن ثروتمند و نیز جیب پُر پول باید به دانش درست، جریان اطلاعات صحیح و نیز منابع مفید مطالعاتی دست پیدا کنی.

راز ششم: از اطلاعات خود بانک اطلاعاتی درست کنید.

از طریق نت برداری، فیش برداری و دسته بندی موضوعات و نیز تایپ و ویرایش آنها به کتابخانه عظیمی از علاقه مندیهایتان دسترسی پیدا می کنید. حتماً و در اسرع وقت تایپ ۱۰ انگشتی را فرا بگیرید تا در زمینه تایپ مطالب و جمع آوری موضوعات و در نهایت آماده سازی این کتابخانه عظیم شخصی سریعتر عمل نمائید.

وقتی از مطالعات خود در حوزه مورد علاقه تان نت برداری کردید. در فواصل و بازه های زمانی آنها را مرور کنید تا ملکه ذهن تان شود. یک ذهن ثروتمند حجم مفید و تکرار شده ای از اطلاعات را روی دسکتاپ خود دارد تا هر لحظه بتواند بدان دستیابی سریع داشته باشد. ذهن خود را در اطلاعات بروز نگه دارید.

راز هفتم: از دانسته ها و مطالعات خود کتاب چاپ کنید.

با مطالعه کتب مورد علاقه و فهم و درک آنچه می خوانید و نیز با تایپ ویراستاری و آماده سازی مطالب یک گام عملی و ارزشمندبه داشتن ثروت و ذهن ثروتمند نزدیک شده اید مطالب تان را حول محور اصلی که انتخاب کرده اید دسته بندی کنید. متن های آماده شده و بانک اطلاعاتی اتان را اینجا به شدت نیاز دارید، برای نوشتن کتاب زیاد سخت نگیرید. سعی کنید از دیگران و سرشناسان و نویسندگان پیشکسوت آن حوزه مورد علاقه اتان برای متن خودتان مثال بیاورید. کتابتان باید فهرست داشته باشد و نیز پی نوشت و منبع و مآخذ می تواند کتابهایتان را معتبر کند. البته برخی کتابهایی هم هستند که از پی نوشته و یا منابع استفاده نکرده اند. مثل کتاب اول خودم تحت عنوان «فقط آویزان خودت شو» که در همین سایت قرار دارد.

بعد از آماده سازی متون براساس فهرست مورد نظرتان کتاب را آماده کنید و چند نسخه پرینتی آن را داشته باشید تا بتوانید به ناشران احتمالی عرضه کنید.

با یک گرافیست صحبت کنید تا طرح جلد مناسب با موضوع و محتوا برایتان طراحی کند. اگر وبلاگ . یا سایتی دارید حتماً در کتاب از آن نام ببرید و آدرسها را بدهید. البته راجع به این مورد رازهای بعدی ذهن ثروتمند صحبت کرده ام. یکی از روشهایی که من در تحول فردی آموزش می دهم نگارش و چاپ کتاب است.

راز هشتم: دنبال ناشر بگردید و خسته نشوید.

هر طور شده مبلغی را تهیه کنید تا بتوانید با حداقل امکانات مالی از خود کتابی چاپ کنید. البته خوشبختانه ناشرانی هستند که با هزینه مناسب کتاب شما را چاپ می کنند. از آنجائیکه شما هنوز در ابتدای راه هستید خیلی به تعداد و تیراژ کتابهایتان دل نبندید بلکه به محتوا و کیفیت مطالب ارائه شده  به شدت توجه کنید. در دنیای سرعتیِ امروز که با هر کلیک صدها هزار اطلاعات در جلو دیدگانتان قرار می گیرد، باید متاعی در خور عرضه کنید تا خریداری پیدا کند. پس در تهیه محتوا سخت کوش باشید ولی به تعداد و تیراژ توجه ای نکنید.

برای داشتن ذهن ثروتمند باید رزومه مناسی داشته باشی و داشتن کتاب بهترین رزومه است. توصیه               می کنم در این بخش برای پیدا نمودن ناشر مناسب اوضاعتان پر تلاش باشید و خسته و ناامید نشوید.

اگر می توانید از فرد معروف تر و صاحب سبک در موضوع مورد علاقه اتان بخواهید برایتان مقدمه بنویسد، این کار دو فایده مستقیم و مفید دارد: اول آنکه باعث اعتبار بیشتر کتاب تان خواهد شد. دوم آنکه ناشران و خریداران بیشتر به کتابتان علاقه نشان می دهند، و باز برای آنکه خیالتان را از بابت بهانه هایتان راحت کنم من برای کتاب اولم«فقط آویزان خودت شو» این کار را نکردم. پس سخت نگیرید.

راز نهم: برای خود سایت بسازید.

سایتی را به نام خود یا رشته مورد علاقه اتان بسازید و محتواها، PDF کتابهای مورد علاقه و نیز کتابهای الکترونیکی و مقالاتتان را در آن بگذارید. طبیعی است از آن محصولات محتوایی خود را می توانید در سایت بفروشید. راه اندازی سایت با برنامه ورد پرس کاملاً امکان پذیر و ساده تر از دیگر  برنامه های مربوطه است.

اگر می خواهید پولدار شوید راهش بیل زدن نیست بلکه شخم زدن ذهنتان است. تا با طراحی شرایط نزدیک به وضعیت موجود جهان از آن راه پول دار شوید.

ذهن ثروتمند امروزه در اینترنت جستجو می کند. با ورود موبایل های لمسی و بالاتر رفتن سرعت اینترنت همه چیز به راحتی قابل دسترسی می باشد. یک کلیک می کنی و هزاران مطلب را مشاهده و تهیه می نمایی. ذهن متحول شده، ذهنی است پویا که روشهای گوناگون را امتحان می کند.

با طراحی سایت قطعاً یک گام بزرگ به ثروتمند شدن نزدیک می شوید. سایت را بهینه سازی کنید. از طریق دوستان، مطالعه و فراگیری خودتان و یا شرکتهای موجود در این زمینه سئوسازی را انجام دهید. فرآیند بهینه سازی را برای سایت هایتان انجام دهید تا ترافیک و ورودی افراد به آن بالا برود.

در سایتتان کتاب های الکترونیکی مفید و کاربردی رایگان قرار دهید و از ارائه هفتگی مقالات غفلت نکنبد، تا سایت همواره در معرض دید موتورهای جست جو نظیر گوگل و مخاطبانتان باشد.

راز دهم: بازاریابی محصول و سایت تان را آغاز کنید.

از طریق شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام به تبلیغ محصول و سایتتان بپردازید. از قدرت شبکه های اجتماعی غافل نشوید. ساخت کانال و تبلیغ آن در دیگر کانالهای پُر مخاطب می تواند راهکار ساده و نزدیکتری مسبت به دیگر تبلیغات باشد. البته روش بهینه سازی سایت یا سئو خود به خود به دیده شدنتان کمک شایانی می کند. از تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید و به گوش خانواده، دوستان و اقوام برسانید که کتاب و سایت دارید.

حتماً یک نسخه از کتابهایتان را برای افراد سرشناس، مدیرهای کانال های تلگرام، نشریات معتبر و نیز  سایت ها و جرایدی که رایگان تبلیغ می دهند بفرستید. به هیچ وجه دست از تبلیغ برندارید و در زمینه تبلیغات محصول نیز به اطلاعات خودتان بیفزایید.

راز یازدهم:

مسیر کاری و زندگی خود را با یک مربی طی کنید. کسی که خود تجارت ارزنده ای از زندگی و چالش های آن دارد بی تردید مسیر تحول فردی بدون همراهی پیوسته ی یک مربی دشوار خواهد بود. مربی راه های متفاوتی برای مسیر شما دارد.

اکثر سخنوران و نویسندگان مشهور که اکنون به ثروت رسیده اند روزی مربی داشته اند!

نکته پایانی:

با یکسال وقت مداوم (منظورم تمام وقت نیست) و مفید می توانید به رویای پولدار شدن برسید بقیه راه خودبخود شما را جلو می برد. بعد ازانجام هر ۱۱ راز طلایی ذهن ثروتمند، حالا نوبت شماست که به زنگ واریزی های موبایل تان گوش فر دهید. هر زنگ یک واریزی! و هر واریزی بالا رفتن رقم حساب بانکی و در نتیجه جیب های پُر پول شما!

منبع: مدرسه تحول فردی

پیشنهاد هدف سبز :   متد کنترل ذهن سیلوا | تکنیکی فراتر از مراقبه و ریلکسیشن

«تکنولوژی جذب ثروت و موفقیت»

مسیری میانبر و کوتاه برای دستیابی سریع و کم هزینه به اهداف و زندگی دلخواه

کد تخفیف: servat96

فقط امروز و فردا

https://shadi-servat.ir//shop1/product/servat

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن