و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
مراقبه و مدیتیشنمقالات موفقیت

گشودن مراکز نیرو

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

گشودن مراکز نیرو

این مراقبه ای برای شما و پالایش بدن و جریان یافتن انرژی است. بهترین زمان برای انجام دادن آن، صبح به محض بیدار شدن از خواب یا در آغاز هر نوع مراقبه، یا هرگاه که بخواهید عمیقاً در آسایش و آرامش فرو بروید و شاداب و تر و تازه بشوید، می باشد.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

به پشت دراز بکشید و دست هایتان را کنار بدنتان روی زمین یا روی شکم قرار بدهید. چشمانتان را ببندید. و استراحت کنید و آهسته و عمیق و کند نفس بکشید و در آرامش فرو بروید.

هاله ای نورانی و تابناک و طلایی را در فرق سر و دور سر خود مجسم کنید. پنج بار با تمرکز بر دم و بازدم خود، نفس بکشید و توجه خود را بر هاله نور درخشان طلایی که از فرق سر شما ساطع می شود، معطوف کنید.

اکنون بگذارید که توجه شما پایین بیاید و بر گلوگاهتان بماند. حالا مجسم کنید که: این نور تابناک و طلایی از گلوگاه شما برمی خیزد. پنج بار آهسته و عمیق نفس بکشید و توجه خود را به دم و بازدم هاله نور طلایی که از گلوگاهتان ساطع می شود، معطوف کنید.

اکنون بگذارید که توجهتان به سوی سینه تان بیاید. این بار مجسم کنید که: نور طلایی از کانون سینه تان برمی خیزد. در حالی که احساس می کنید این انرژی هر چه بیشتر افزایش می یابد، دگر بار پنج مرتبه نفس بکشید.

اکنون توجه خود را بر شبکه خورشیدی (ناحیه ناف) بگذارید و مجسم کنید که: نور تابناک طلایی از ناحیه لگن خاصره ی تان برمی خیزد. مجددن پنج بار آهسته و عمیق نفس بکشید. و احساس کنید که انرژی نور تابناک شما گسترش می یابد. و پخش می شود.

سرانجام، این نور تابان را پیرامون پاهای خود احساس کنید و دیگر بار پنج نفس آهسته و عمیق بکشید.

اکنون مجسم کنید که: این شش ناحیه نورانی، همه با هم چنان می درخشند که تن شما مانند رشته ای جواهر، انرژی و نیرو از خود ساطع می کند.

عمیق نفس بکشید(دم) و به هنگام بازدم، مجسم کنید انرژی در سمت چپ بدن تان، از فرق سر به سوی پاها جریان می یابد. حالا به هنگام دم، مجسم کنید که: از سمت راست بدن تان، از ناحیه پا به فرق سرتان حرکت می کند. بگذارید این جریان سه مرتبه دور بدن تان بچرخد و گردش کند.

اکنون مجسم کنید که انرژی در پاهای تان جمع شده است. بگذارید این انرژی از مرکز بدن تان بگذرد و آهسته از ناحیه پاها به سوی فرق سر عبور کند و در ناحیه سر مانند چشمه ای از نور بجوشد و آن گاه در دو سوی بدن تان فرو ریزد و به سوی پاهایتان جاری شود.

این تمرین را نیز چند بار تکرار کنید. به هر تعداد که می خواهید.

در پایان این مراقبه، عمیقاً آسوده و در آرامشی ژرف و با این حال سرشار از انرژی و طراوت و نشاط خواهید بود.

کتاب تجسم خلاق-شاکتی گواین

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن