کتاب چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم

کتاب افزایش تمرکز

ایده هایی برای زندگی بهتر کتاب چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم

این کتاب با معرفی ۲۶ تکنیک «ساده و قابل اجرا» به شما کمک می‌کند تا در آینده … عملکرد و کارآیی بیشتری از گذشته داشته باشید!

تمام نوابغ جهان کسانی بودند که از قدرت تمرکز فوق العاده ای برخوردار بودند.آشفتگی و شوریدگی ذهنی، عملا باعث می شود که شما به هیچ عنوان به موفقیت و اهداف خود در زندگی دست پیدا نکنید

آیا ذهن شما دائما از موضوعی به موضوع دیگر منحرف می شود؟

آیا تمرکز کردن روی یک موضوع برای بیش از چند دقیقه برای شما مشکل است؟

آیا شما هم با اشتیاق و هیجان فراوان تصمیم می گیرید، برنامه یا کاری را شروع می کنید،

ولی بعد از چند روز تمایل و انگیزه ای برای ادامه کار در خود نمی بینید. 

بدون شک مهمترین عامل برای دستیابی به اهداف و رسیدن به خواسته ها، داشتن توانایی برای تمرکز روی یک یا چند فعالیت مهم و حیاتی برای تحقق برنامه هایی است که برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی تدارک دیده ایم

باید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را متمرکز کنید، تمرکز خودرا بالا ببرید، و کنترل افکار و ذهن خود را بدست بگیرید

به شما قول می دهیم:

۱۵-۱۰ دقیقه در روز، انجام تمرینات افزایش تمرکز، می تواند تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

 •   بالا بردن توانایی برای متمرکز کردن ذهن، می تواند تفاوت بین یک زندگی متوسط و یک زندگی موفق و رضایت مندانه باشد.
 •   تصور کنید زندگی شما چقدر تغییر خواهد کرد، اگر روی کار،مطالعه و هر چیز دیگری که انجام می دهید، تمرکز داشته باشید.
 •   تصور کنید چقدر موفق و مفید خواهید بود، اگر افکار مزاحم، توجه شما را برهم نزنند

 خانم ایستر هیکس یکی از بنیانگذاران و استادان نظریه قانون جذب می گوید:

اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعا میخواهد تمرکز کند یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت این شخص جلب میکند. اگر این ۱۸ ثانیه بتواند تا ۶۸ ثانیه ادامه یابددیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده یک راه حل پیدا کند. اگر آرزوست برآورده اش کند و اگر سوال است برایش جوابی بیابد.

۶۸ ثانیه یعنی فقط یک دقیقه و هشت ثانیه و بسیاری از افراد میگویند که تمرکز به مدت ۶۸ ثانیه هیچ کاری ندارد؟! آیا شما هم همین طور فکر میکنید؟ پس امتحان کنید. خواهید دید که هنوز ۱۸ ثانیه اول رد نشده فکرتان منحرف میشود.

در این کتاب فرایندی عملی ، ثابت شده و قدرتمند را می آموزید که می توانید آن را در شرایط مختلف زندگی به کار ببرید تا نتایج بهتر ، سریع تر و آسان تر از حد تصوری را به دست آورید.

همانطور که شعاع خورشید پس از عبور از یک ذره بین حرارت شدید و آتش ایجاد میکند ، شما نیز می توانید در صورت تمرکز نیروهای ذهنی و توانایی های خود روی چند فعالیت مهم و محدود بسیار بیشتر از یک فرد معمولی و در زمانی بسیار کوتاه تر به موفقیت برسید.

با اختصاص تنها ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در روز به انجام تمرینات ارائه شده در کتاب ، پس از چند هفته نتایج حاصل از این تمرینات را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد.

 • قدرت تمرکز برای کسب موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، در کار و در خانه، در مدرسه و در دانشگاه، در ورزش و در تجارت، برای رسیدن به اهداف و اتمام کارها، و برای خود-اصلاحی و تعمق، ضروری می باشد
 • تمرکز برای مصاحبه، انجام کارهایی که به توجه نیاز دارنداهمیت دارد.حتی انجام بازی ویدئویی مورد علاقه تان، یا انجام وظایفی مانند خرید، آشپزی یا نظافت، به تمرکز نیاز دارد.
 •  هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که یک پروژه را ناتمام بگذارید و بدانید که اگر بیشتر تلاش کرده بودید و تمرکز بیشتری داشتید،می توانستیدکار بهتری انجام دهید.
 • تمرکز یعنی، جمع کردن تمام توجه روی یک فکر، کار یا پروژه، مطابق یا میل و نظر خودتان، برای یک مدت زمان مشخص،در حالیکه تمام افکار نامربوط و گیج کننده را نادیده می گیرید

اگر می خواهید زندگی بهتری داشته باشید و در هر جنبه ای از زندگی به موفقیت دست یابید، به یک سطح مشخص از تمرکز نیاز دارید.

هدیه زیر را به همراه کتاب، رایگان دریافت نمایید

این هدیه را پس از خرید و به همراه کتاب دریافت خواهید کرد.

 جزوه کسب درآمد

فرمت: کتاب الکترونیکی

تعداد صفحات: ۱۶۰ صفحه

چگونه یک دختر ۲۷ ساله ایرانی در عرض یک سال توانست به درآمدی رویایی از اینترنت دست پیدا کند.

شما در این جزوه بهترین روش کسب درآمد از اینترنت(و بدون اینترنت) را فراخواهید گرفت

بیش از بیست روش مختلف،راهکارها و کاربردها

اگر حتی روزی یک ساعت وقت فراغت دارید آن را به پول تبدیل کنید

***

در کتاب “چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم” ، مهارت هایی برای تقویت توانایی تمرکز بدون حواس پرتی می آموزید که نتیجه آن صرفه جویی در زمان، پیشگیری از اشتباه و به پایان رساندن تمامی پروژه های شما می باشد. این راهنما نکات مفیدی را مورد بحث قرار می دهد که می تواند در تمام زمینه ها بکار گرفته شود، و تمرینات مفید و قدرتمندی برای داشتن یک ذهن متمرکز و پرورش یافته را پیشنهاد می دهد.

 تمرکز یکی از پایه های آرامش درونی می باشد. زمانیکه این قابلیت به خوبی پرورش یافته باشد، داشتن آرامش درونی بسیار آسان تر می شود.

کتاب “چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم” که بر پایه علم روان‌شناسی و به منظور ارائه راهکارهایی برای رسیدن به زندگی سالم و متعادل تدوین شده، دربردارنده نکاتی درباره قدرت تمرکز بر نقاط قوت فردی و جمعی است که این نکات مخاطبان را در رسیدن به اهدافشان یاری می کند. این کتاب، شامل تمرینات و راهکارهای متنوعی برای کمک به رشد و تقویت مخاطب در مهم‌ترین روابط شخصی و کاری است.

 ***

برای بسیاری از مردم،سرعت زندگی بسیار گیج کننده است. مثل حرکت بر روی چرخی که هرگز متوقف نخواهد شد . میزان استرس همیشه بالا است. افراد شاغلی که نمی خواهند به فرد معتاد به کار و همیشه خسته ای که زمان کمی برای خانواده و دوستانش دارد تبدیل شوند و می خواهند چیزهای بهتری در زندگی داشته باشند ، لازم است کار آزموده تر باشند . قدرت تمرکز از بسیاری جهات کمک خواهد کرد که مردم در هر شغل و جایگاهی قرار دارند سریعتر به اهداف خود دست پیدا کنند. تمام مطالب این کتاب در مورد تمرکز است و دلیل اصلی آنکه بیشتر مردم در زندگی فردی و شغلی خود در حال در جا زدن هستند فقط عدم تمرکز است. آنها کارهایشان را به تعویق می اندازند یا اینکه به خودشان اجازه می دهند به راحتی تمرکزشان بر هم زده شود

کسی که می خواهد در کارش به اوج برسد باید عظمت نیروی عادت را درک کند و بفهمد که تمرین چیزی است که عادت ها را می سازد .او باید در شکستن عادت هایی که می توانند او را بشکنند عجله کند و در پی یافتن تمریناتی باشد که منجر به عادت هایی می شوند که به او کمک می کنند تا به موفقیتی که آرزوی آن را دارد،برسد. (جی . پل گتی)

افکار ، آرزوها و برداشت های حسی بی شماری، در هر دقیقه از روز و شب از ذهن عبور می کنند، که توجه را جلب می کنند، آن را به اینطرف و آنطرف می برند و تمرکز ذهن را تقریبا غیر ممکن می کنند.

زمانی که سعی داریم ذهن خود را روی یک فکر، موضوع یا فعالیت خاص متمرکز کنیم، بی اراده به موضوعات دیگر رانده می شود. زمانیکه تمرکز وجود نداشته باشد، کاری که انجام آن فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد، خیلی بیشتر طول خواهد کشید.

مزایای تمرکز ذهن:

۱- توانایی تمرکز و توجه روی هر کاری که انجام می دهید

۲- کاهش خطا ها و اشتباهات

۳- افزایش توانایی درک، یادگیری و مطالعه

۴- شانس بیشتر و سریعتر برای موفقیت

۵- تقویت حافظه

۶- توانایی بیشتر برای توجه کردن به جزئیات

۷- توانایی تفکر عمیق تر و حواس پرتی کمتر

۸- توانایی آرام کردن افکار بی وقفه ذهن

این کتاب به این پرسش های کلیدی پاسخ می دهد :

 •  چگونه می توانم کنترل وقت و زندگی خود را به دست گیرم؟
 •  چگونه می توانم به حداکثر موفقیت شغلی دست پیدا کنم و در عین حال در زندگی خصوصی و در روابط اجتماعی نیز موفق باشم؟
 •  چطور میتوانم به همه این هدف ها دست پیدا کنم و در ضمن احساس موفقیت و رضایت کنم؟

 

هنگامی که شما بتوانید افکار خود را کنترل کنید، کنترل سرنوشت خود را نیز در دست خواهید گرفت. و زمانی که یاد بگیرید چگونه ذهن را بر روی اهداف اصلی زندگی خود متمرکز کنید، هیچ چیز نمی تواند سد راه شما در راه رسیدن به موفقیت باشد.

تمرکز واقعی یعنی اینکه اگر شما در طول روز به پنج فعالیت مختلف مشغولید،در هر فعالیت صرفا به آن فکر کنید و از افکار مربوط به فعالیت های دیگر آسوده باشید.

موفقیت زندگی روزانه ما تماما به میزان تمرکز ما به امور روزانه ارتباط دارد.اگر شما قادر باشید به هنگام کار، فقط روی کار خود، به هنگام ورزش صرفا روی انجام حرکات،هنگام مطالعه فقط روی موضوع کتاب، و هنگام انجام فعالیت هنری از قبیل موسیقی، نقاشی،خطاطی و …به فعالیت خود توجه و تمرکز کنید، عملا موفقیت شما به میزان چشمگیری افزایش می یابد.

تمام نوابغ جهان کسانی بودند که از قدرت تمرکز فوق العاده ای برخوردار بودند.آشفتگی و شوریدگی ذهنی، عملا باعث می شود که شما به هیچ عنوان به موفقیت و اهداف خود در زندگی دست پیدا نکنید. وقتی کار می کنید به خانواده می اندیشید. وقتی در کنار خانواده به سر می برید از شغل خود نگرانید.وقتی ورزش می کنید در اندیشه تحصیل هستید و وقتی درس می خوانید فکرتان هزارسو می رود.

موفقیت یعنی: تمرکز، تمرکز و تمرکز

من با تهیه این محصول دقیقاً‌ چه چیزی دریافت می‌کنم؟

 1. فایل پی دی اف کتاب الکترونیکی “چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم” اثر Remez Sasson
 2. فایل پی دی اف “جزوه کسب درآمد” – ۱۶۰ صفحه

نظرات تعدادی از خریداران

«نورجهان راستی»

کتاب جالبی بود و توانستم از آن استفاده‌های زیادی ببرم. متشکر از زحمات دست اندرکاران سایت هدف سبز

«محمد»

سلام درمقایسه با کتب دیگر در این ضمینه با انشای ساده تری نوشته شده که بنظر من دلنشینتر است که باعث شد ارتباط نزدیکتری با مطالب موجود در کتاب پیدا کنم وبه یادگیری مطالب وعمل به آنها راغب تر بشوم ازنویسنده و عزیزانیکه در گرداوری و ارایه این مجموعه تلاش و همکاری داشته اند بسیار سپاسگزارم موفق باشید

« هادی »

کتاب خیلی خوبی بود تمرینات خوب و موثری داره بدون شک تمرکز مهمترین شرط موفقیت در کارها هست

« امیر نصر »

با سلام خدمت شما کتاب را تهیه نموده ام و امیدوارم به امید خدا بتوانم از مطالب آن بهره کافی را ببرم.البته کمی از آن را مطالعه نمودم که به نظرم فوق العاده بود. ممنونم از شما

ایده هایی برای زندگی بهتر کتاب چگونه ذهنی متمرکز داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *