و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
قدرت های درونیمقالات موفقیتمهارت های موفقیت

چگونه مانند بازیگران هالیوود، جذاب و کاریزماتیک شویم؟

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

امروز قصد داریم در مورد کاریزما یا داشتن شخصیتی جذاب و کاریزماتیک، صحبت کنیم. کاریزما را در واقع می شود اینطور تعریف کرد:

کاریزما (charisma) مجموعه ای از صفت ها و رفتارهایی ست که با کنار هم قرار گرفتن آنها، شخصیت فرد، جذاب، اثرگذار و الهام بخش می شود.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

در این فایل صوتی ۸ دقیقه ای، که از جلسه ششم دوره آموزشی “من یک میلیونر هستم” برای شما عزیزان انتخاب شده است، در مورد رمز و راز کاریزما و اینکه چگونه با انجام چند تمرین ساده، می توان شخصیتی جذاب تر و کاریزماتیک داشت، صحبت خواهیم کرد.

همه ما کسانی رو می شناسیم که دارای شخصیتی جادویی هستند. و وقتی قدم به اتاق میگذارن، انگار اتاق روشن شده و ما احساس می کنیم که جذب اونها شدیم. لازم نیست که اون ها شمع محفل باشن. ولی چیزی در اون ها هست که اون ها رو به شکل اسرارآمیزی جذاب می کنه. بسیاری از بازیگرای هالیوود، بازیگرهای فوق العاده درخشانی نیستند، اما انگار چیزی از درون اون ها به بیرون تراوش می کنه که خوشاینده عده زیادی از مردمه و این کیفیتیه که ما به اون کاریزما میگیم. اشخاصی که از کاریزما برخوردارند در خودشون احساس رضایت و راحتی می کنن. اونها دنبال تایید و تصدیق دیگران نیستند. و قصد اون رو هم ندارن که دیگران رو با سلطه جویی به دوست داشتن خودشون تشویق کنن. حالا میخوام شما رو با دو تا تکنیک آشنا کنم  که به کمک این تکنیک ها می تونید به آرامش بیشتری برسید. و از کاریزمای بیشتری برخوردار بشید…

لطفاً به این فایل صوتی گوش دهید:

پیشنهاد هدف سبز :   در ۳۰ روز آینده، کار جدیدی را شروع کنید

همچنیم می توانید از از طریق دکمه زیر دانلود کنید:

Download

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن