چگونه از کار، استعداد و تجربه دیگران به سود خود استفاده کنیم

ایده هایی برای زندگی بهتر چگونه از کار، استعداد و تجربه دیگران به سود خود استفاده کنیم

۱-    استفاده از انرژی دیگران، موثر ترین و مولد ترین اشخاص کسانی هستند که کارهای کم ارزش خود را به دیگران تفویض می کنند.
۲-از دانش دیگران سود بجویید استفاده از علم و دانش دیگران می تواند دنیایی از تفاوت درکارتان ایجاد کند پیدا کردن و استفاده از دانش منابع دیگران می تواند سببی باشد تا در پول و کار خود صرفه جویی کنید.
۳-از پول دیگران به عنوان یک اهرم استفاده کنید اگر بدانید چگونه از پول و امکانات مالی دیگران استفاده کنید و به موفقیتهایی می رسید که محال است به تنهایی از آنها بهره مند شوید ازفرصتهای مختلف برای قرض گرفتن و سرمایه گذاری و منابع بخشهای دولتی و خصوصی می توانند در این خصوص به شما کمک کنند کارفرمایان باید از همان آغاز کارشان با بانک ها در تماس نزدیک  و رابطه خوب باشند توجه داشته باشید بهترین زمان وام گرفتن آن وقتی است که به این وام احتیاج ندارید مبلغ کمی وام بگیرید از این پول برای سرمایه گذاری های مطمئن مانند خرید اوراق قرضه استفاده کنید.
۴-از موفقیتهای دیگران بهره بگیرید موفقیتهای اشخاص و شرکتها را مطالعه کنید تا به رمز و راز موفقیت آنها پی ببرید ببینید آنها چگونه توانستند مسائل و مشکلات خود را حل و فصل کنند.
۵-از شکست های دیگران پند بگیرید با مطالعه شکست های دیگران به موفقیتهای سرشار دست پیدا کنید و به حکایت سرگذشت شکست خورد گان توجه کنید از درسهای ارزشمند آنان به سود خود استفاده کنید به ماجرای ناامید شدن ها و شکستهایی که در زندگی این اشخاص وجود داشته  دقیق شوید.
۶-    از ایده ها و نقطه نظرات دیگران استفاده کنید یک تک ایده خوب می تواند موفقیت شما را رقم بزند هر چه بیشتر در معرض ایده های خوب قرار بگیرید با خواندن، مطالعه کردن ، تبادل و   تعامل و تجربه کردن امکان موفقیت خود را افزایش دهید.
۷-    استفاده از نفوذ و اعتبار دیگران، تمامی کسانی که شما می شناسید هر کدام  برای خود دوستانی دارند هر کدام آشنایانی دارند و با اشخاص حرفه ای در تماس می باشند بسیاری از آنان می توانند روی کار و حرفه شما تاثیر مطلوب بر جای بگذارند.
انجام دادن بسیاری از کارهای دیگر را تفویض کنید وبجای آن روی کارهایی متمرکز شوید که برای شما بیشترین فایده و ارزش را تولید و به شما کمک کند که در زندگی خود به تعادل برسید و در ضمن آنها از موفقیت و استقلال فراوان برخوردار گردید.
” می توانید به همه خواسته های خود در زندگی برسید  به شرط آنکه برایتان مهم نباشد اعتبار این موفقیت را به پای چه کسی می نویسند “
هری اس . ترومن

ایده هایی برای زندگی بهتر چگونه از کار، استعداد و تجربه دیگران به سود خود استفاده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *