و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
مقالات موفقیتمهارت های موفقیت

قانون جذب یا معجزه

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

وقتی شما چیزی را می خواهید زمین و زمان دست به دست هم می دهد تا شما به ان چیز برسید.فرایند جذب -که در ادامه توضیح خواهم داد- راه های رسیدن به هدفتان را پیش پای شما قرار می دهد.نه یک راه بلکه صد یا هزاران راه.

شما می توانید از قانون جذب در روابط خود نیز استفاده کنید : جالب است بدانید که من هر کس را بخواهم یا منتظر کسی باشم در بیش از ۸۰% مواقع ان شخص با من تماس می گیرد.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

قانون جذب در روابط: مثلا شما منتظر تماس دوستی هستید.در ذهن خود مجسم کنید که ان شخص شماره شما را چگونه از افراد دیگر می گیرد.گوشی را برمی دارد و شماره شما را می گیرد.یا به بعد از تماس فکر کنید.تجسم کنید که با هم قدم می زنید.دست همدیگر را گرفتید و یا در یک بستنی فروشی یا سینما با هم هستید. همه چیز را رنگی و با کیفیت dvdتجسم کنید و ببنید و اینکار را تا کسب نتیجه بطور مداوم تکرار کنید.

شما می توانید همانی باشید که تصورش را می کنید چون می توانید تصور کنید پس حتما به ان چیز نیز می توانید برسید.

جمله بالا را با یک ازمایش واقعی بهتر درک کنیم :

گروهی از دانشمندان ازمایش عجیبی بر روی قهرمانان المپیک انجام دادند.انها با نصب دستگاه های الکترونیکی به سر و اعضا بدن این ورزشکاران از انها خواستند که صحنه مسابقه را دقیقا عین واقعیت تجسم کنند و مثل واقعیت مسابقه بدهند. اما نتیجه ازمایش:

عضلات بدن ورزشکاران به همان اندازه که در واقعیت منقبظ و منبسط می شدند در این ازمایش نیز همانگونه بودند. به همان اندازه خسته می شدند.

پس می توان گفت که مرز بین واقعیت و تخیل چیزی نیست.

تنها چیزی که در مورد قانون جذب نمی توان مطمئن در موردش صحبت کرد مدت زمان اجابت خواسته شماست.یعنی نمی توان دقیقا گفت که خواسته شما چند ساعت یا چند ماه دیگر براوره می شود. اما مطمئن باشید دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره

مدت زمان اجابت خواسته شما به ایمان شما برای رسیدن هدفتان بستگی داره.به اینکه واقعا بخواهید که به ان برسید و سپس در جهت ان گام بردارید.از فرصتهای بوجود امده برای رسیدن به هدفتون نهایت استفاده رو ببرید.از ایده ها و موقعیت هایی که تو این مدت سراغتون می اید به سادگی نگذرید.حتی ایده هایی که سر کار.در ماشین.زیر دوش یا هنگام اشپزی به ذهنتون می اد به سادگی نگذرید.

به فکر معجزه در کارهاتون نباشید اما به معجزه اعتقاد داشته باشید.منتظر فرصت های فوق العاده نباشید بلکه لحظات و دقایقتان را به موقعیت ها و فرصت هایی برای رسیدن به هدف تبدیل کنید.

فرایند جذب:

اول اینکه بدانید قانون جذب یک پروسه (دوره ) زمانبر است.این دوره زمانی با خواستن شما اغاز و تا دست یابی شما به هدفتان ادامه دارد.مهمترین بازه زمانی این مدت فاصله بین خواستن تا رسیدن به هدف است.

اما شما باید تو این مدت چه کاری انجام دهید؟

اول اینکه با ایمان و اطمینان هدفتان را مشخص کنید و قلبا مطمئن باشید که شما به ان می رسید و خودتان را لایق این موفقیت بدانید.

دوم اینکه خیلی واضح و روشن در مورد هدفتان صحبت کنید.اصلا هدف مبهمی نداشته باشید و بدانید سمت دیگر شیشه مشجر را نمی توان دید.ساعتها در مورد هدفتان فکر و تجسم کنید.هدفتان را روی کاغذ بیاورید.

سومین اینکه تجسم کنید به تمام خواسته هایتان رسیده اید.مثلا اگر ماشین می خواهید قشنگ نوع.رنگ.مدل و… ماشین را مشخص کنید و طوری تجسم کنید که هنگام تجسم بوی نو بودن ماشین و نرمیه صندلی ان را حس کنید.و این کار را روزی چند دقیقه تکرار کنید و حالشو ببرید (هر زمانی که می توانید تجسم کنید اما قبل خواب و اول صبح زمان بسیار خوبی برای اینکار هستند)

می توانید یک تابلوی موفقیت درست کنید.عکس خودتان.ماشین مورد علاقه.خانه.کارخانه و … تمام چیزهایی که می خواهید به ان دست بیابید را به ان بچسبانید.چند دقیقه در روز به تابلو خیره شوید و از داشتن انها لذت ببرید و خداوند را شاکر باشید.

افکار منفی را از خودتان دور کنید.اصلا و ابدا به این موضوع فکر نکنید که به خواسته هایتان نمی رسید.(مواظب فرکانس هایی که از ذهنتان ارسال می کنید باشید).این موجها را جدی نگیرید .هر زمان به سوی شما امدند با یکی از این جمله های ساده ان را از خود دور کنید: “برو بابا حال داری ها” “کی گفت تو حرف بزنی” “برو تا نزدمت” ” کم اوردی داری چرت می گی” “تو هم می تونی مثل من باشی ها”

و اخرین نکته این که زیاد به خواسته تان گیر ندهید. فرایند بالا را تکرار کنید و سپس انرا در فضا رها کنید. تا خودش بچرخه و خواسته هاتون را بیاره.

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن