و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
مقالات موفقیتمهارت های موفقیت

روشی عملی برای کشف ایده های بکر و تازه

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

چگونه به ایده های تازه دست پیدا کنیم؟

ضمیر ناهوشیار به شیوه های مختلفی با ما حرف می زند. اجازه دهید نوشتن به شما نشان دهد چه مسیری را باید طی کنید.

نوشتن در ساعات اولیه صبح، یک روش فوق العاده برای آشکار کردن آرزوهاست.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

ساعت را روی نیم ساعت زودتر از زمانی که بیدار می شوید کوک کنید و به محض بیدار شدن شروع به نوشتن کنید. کاغذ و قلم را کنار رختخواب خود بگذارید و بعد از بیدار شدن، در حالت خواب و بیداری بنویسید. و افکار مبهم و نامشخص خود را روی کاغذ بریزید.

اگر چشم تان درد می کند درباره سوزش چشم ها بنویسید. اگر دوست دارید دوباره بخوابید، درباره آن بنویسید. این نوشته ها مثل نرمشی هستند که شما را برای شروع جدی تمرین، گرم می کنند.

معمولاً بعد از اینکه ناله و شکایت را کنار گذاشتید، قلم به حرکت درمی آید و به شما ایده و دستورالعمل مفیدی می دهد.

سعی کنید تمرین نوشتن بلافاصله بعد از بیدار شدن را هر روز انجام دهید. من بسیاری از ایده های فوق العاده ام را از این طریق به دست آورده ام.

کشف ایده های خلاقانه

کار عملی :

دریافت ایده های جدید

یک دفترچه کوچک بخرید و همیشه همراه داشته باشید. تا ایده ها را به محض اینکه به ذهنتان خطور می کنند، یادداشت کنید. داشتن جایی برای ثبت افکار و تاملات و قرار دادن یک قلم در جایی دم دست، پیامی را به مغز می فرستد که:« آماده ورودی تو هستم». همراه داشتن یک دفترچه کوچک، به معنای احترام گذاشتن به ایده هایی ست که به ذهنتان خطور می کنند و وقتی این کار را انجام می دهید آن بخشی از مغز شما که این ایده ها را ارائه می دهد، از این توجه و احترام اندک چنان به وجد می آید که باز هم چیزهای بیشتری را برایتان می فرستد. در این صورت ذهن شما تبدیل به بستری برای ایده های تازه می شود که تخیل را پیوسته به پرواز در می آورند.

همراه داشتن این دفترچه تالاموس را وادار می کند تا قشر مخ را هوشیار کند؛«بیدارشو، چشم هایت را باز کن، نگاه کن و ببین. از تمام نشانه های پیرامونت آگاه باش. زندگی در دسترس توست»

نوشتن شرح کاملی از آنچه می خواهید راهی است برای بیان اینکه باور دارید آن چیز دست یافتنی است. و شما آماده به دست آوردن آن هستید. هر چقدر دقیق تر بنویسید، آماده ترید. تصویر دقیق و کاملی از آن به روی کاغذ بیاورید و بنویسید بعد از عملی کردن ایده خود و رسیدن به این خواسته و هدف، زندگی روزمره شما دقیقاً چگونه خواهد بود؟


این هم یک ویدئو از «استیون جانسون» با عنوان: ایده های خوب از کجا می آیند؟

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن