قدرت های درونیکلیپ تصویریمراقبه و مدیتیشنمقالات موفقیت

دانلود فایل «بیوکنزی تغییر رنگ چشم به آبی»

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

مشخصات فایل:

عنوان: بیوکنزی تغییر رنگ چشم به رنگ آبی

فرمت: تصویری (mp4)

حجم فایل: ۳۰ مگابایت

مدت زمان: ۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه

طول دوره استفاده از فایل: ۴ تا ۱۲ هفته (روزانه نیم ساعت)

  • ترجیحاً از هدفون استفاده شود

بیوکنزی چیست؟

بیوکینزی برای استفاده از قدرت ذهن برای تغییر جنبه های فیزیکی مانند رنگ چشم ، رنگ مو شکل ان ، رشد یا ناپدید کردن ان است برای انجام این کار شما نیاز دارید در طول یک دوره افکارتان را کنترل و ذهنتان را ریلکس کنید. 

بیوکنزی در واقع توانایی دستکاری آرایش بیولوژیکی موجودات زنده با استفاده از ذهن است و با پیام های پنهان و فایل هایی که به صورت تصویری تولید شده است می توانید به راحتی روی تغییر رنگ چشم ، رنگ مو، طول مو، مدل مو، رنگ پوست و خیلی موارد بیشتر استفاده کرد.

بیوکنزی چگونه عمل می کند؟

فرض کنیم که میخواهیم توسط قدرت بیوکینزی، رنگ چشم را تغییر دهیم. از آنجا که رنگ چشم متاثر از مقدار و کیفیت ملانین در عنبیه چشم و میزان نور عبوری از آن می باشد، بنابراین با تمرینات بیوکنیزی میزان تجمع ملانین در عنبیه و نحوه عبور نور از داخل آن دستخوش تغییر خواهد شد. این کار میتواند توسط ضمیر ناخودآگاه شما و تغییرات روی ژنوم شما اتفاق بیفتد. رایج ترین شکل تغییر رنگ چشم در تمرینات بیوکینزی، استفاده از مدیتیشن های مخصوص و یا پیام های پنهان به ناخودآگاه یا subliminal messages هست.

بیوکنزی تغییر رنگ چشم به رنگ آبی

رنگ چشم انسان بازه های مشخصی را دارا می باشد و برای مثال به رنگ سبز، آبی و قهوه ای هست و بقیه رنگها طیفی از این رنگ ها را دارند. پس اگر یک چیز خیلی غیرعادی مثل رنگ چشم صورتی را بخواهید، این کار عملی نیست چون خیلی از شرایط ژنتیکی انسان فاصله دارد.

بیوکینزی هم درست مثل سایر تمرینات روحی و روانی، به زمان نیاز دارد و پشتکار بالایی می خواهد. ممکن است کاری که برای آن انجام میدهید یک کار ساده، در حد گذاشتن هدفون در گوش و شنیدن موسیقی های مخصوص بیوکینزی باشد ولی همان هم باید به صورت روزانه و پشت سر هم انجام بگیرد تا شاهد نتایج فوق العاده آن باشید.

بیوکنزی تغییر رنگ چشم به رنگ آبیبیوکنزی واقعی است زیرا هیچ چیز در این جهان غیر ممکن نیست. بنابراین ذهن قدرت مطلق خود را دارد و کلمات ما میتواند DNA و مقصد ما را تغییر دهد.

هر روز ۱۰ بار و به مدت ۴ تا ۱۲ هفته به این ویدیو نگاه کنید تا تغییر رنگ چشم های خود را مشاهده نمایید


.

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن