قانون جذب پول و سلامتی

دانلود رایگان کتاب بزرگترین راز

 دانلود رایگان

کتاب بزرگترین راز

شما می توانید هرچیزی را که می خواهید داشته باشید: ثروت، رابطه عاشقانه، سلامتی، شادی واقعی، زندگی مرفه، هرچیزی که از ته دل خواهان آن هستید، وقتی که بزرگترین راز را بدانید …

برای اولین بار در تاریخ، متخصصان از سراسر دنیا در زمینه های مختلف علمی، روانشناسی، پزشکی، روحی، متافیزیک و توانایی های بشری، همه عقیده دارند که تنها یک راه، یک روش، یک راز برای خلق هر آنچه که در زندگی می خواهید مثل شادی، ثروت، سلامتی و غیره وجود دارد.

این راز تنها راه شناخته شده ای است که تا حال خلق شده و شما هم می توانید با آن به خواسته های قلبی و آرزوهایتان برسید…

افرادی مثل بیل گیتس، استیون اسپیلبرگ، تایگر وودز، راکفلر، انیشتین، گاندی و حتی مسیح و بودا از این راز برای خلق معجزه استفاده کرده اند. رازی که امروزه آن را راز زندگی می نامند، کیمیای کائنات، چیزی که مسئول همه چیز است در همه جا و شما با آن می توانید در زندگی تان معجزه خلق کنید.

بسیاری از مفاهیمی که ما به عنوان واقعیت قبول داریم دیگر مورد پذیرش نیستند و علم جدید می گوید که هرکسی قدرت آن را دارد که هرآنچه را می خواهد خلق کند … اگر این راز را بداند و آن را به کار بیاندازد.

رازهای موفقیت در زندگی

خوب قبل از آنکه کار دیگری انجام دهید، مطلب دیگری بخوانید و قبل از کاری بکنید، لطفا همه چیز را کنار بگذارید و این کتاب را کامل بخوانید چون از امروز به بعد بر هر کاری که انجام می دهید تاثیر می گذارد. چرا؟

… چون آنچه که می خوانید اساس هر چیزی است که در زندگی شما رخ داده یا در حال رخ دادن است و یا رخ خواهد داد. این عامل اصلی موقعیت کنونی شماست و راهی برای هر چیزی که در آینده طلب می کنید. در واقع …

می توانید باقی زندگی تان را دنبال چیزی که می خواهید باشید و هرگز آنرا پیدا نکنید مگر آنکه این راز را بفهمید. بزرگان، متخصصان و تمام رهبران عقیده دارند: تنها یک حقیقت وجود دارد، یک آموزش، یک راز زندگی و آن این است …

آیا آماده هستید این راز را کشف کنید؟ خوب شروع کنید …

نوع محصولکتاب الکترونیکی(PDF)

 نام اثر:کتاب بزرگترین راز

 زبان: فارسی

 تعداد صفحات: ۶۷ صفحه

 حجم: ۱٫۶ مگابایت

برای دانلود کتاب، روی تصویر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب قانون جذبنظرات کسانی که از آموزش های این کتاب، برای کسب موفقیت استفاده کرده اند

نمونه های زندگی واقعی

من و بسیاری از دیگران با بکارگیری این قوانین و تکنیک ها، در زندگی مان معجزه کردیم. برای نمونه، من با بکارگیری اصولی که شما آموزش دادید روزی ۷۰ هزار دلار درآمد دارم و میلیونها دلار پول دارم. اما، وقتی این اصول را فراموش کردم و اجازه دادم ترس و نگرانی بر من غلبه کنه کلی ضرر دیدم. قدرت به هر دو سو می رود و من آموختم که چگونه همیشه این قدرت را در جهت درست بکار گیرم.


«ایجاد ارتعاش سلامت»

من از این راز برای افزایش حیرت آور سلامتی ام استفاده کردم. من به سادگی توجهم را روی یک تصویر خاص و سنی که دوست داشتم حس کنم معطوف کردم. من الان ۴۰ سال دارم و دوست داشتم حس دوران ۲۰ سالگی را داشته باشم. بنابراین تمرکزم را روی آن قراردادم و جادو شروع کرد به رخ دادن. سالها تلاش کردم که چربیهای شکمم را آب کنم، اما در عرض ۲ ماه استفاده از راز، من از شر چربیهایی که سالها در رنج بودم خلاص شدم. ظاهرم شروع کرد به تغییر کردن به نحوی که مردم مرا جوانتر از سنم می دانند. حتی جوانتر فعالیت می کنم.

همچنین از راز برای ایجاد ارتعاش، انرژی بالا در حالی که حس کنم ۲۰ ساله هستم استفاده کردم. من انرژی فراوانی دارم و هیچ گاه چنین حس خوبی نداشتم. حتی جالب تر که، دکترم مرا کاملا چکاپ کرد و از جواب آزمایشات شگفت زده شد. به من گفت که فیزیولوژی یک جوان ۲۰ ساله را دارم و فهمیدم که راز چقدر برای ایجاد سلامتی پایدار و طولانی قدرتمند است. من به قرص و رژیم احتیاجی ندارم، فقط از قدرت انرژی کائنات برای جذب و خلق آنچه می طلبیدم استفاده کردم. تمام چیزی که لازم است بدانید این است که قدمهای صحیح برای بکارگیری این قدرت را فرا بگیرید.


 یافتن عشق رومانتیک …

من از این قدرت برای جذب یک رابطه خوب شخصی استفاده کردم. تصویر دقیقی از شخص، شخصیت، علایق، خصوصیات و غیره کسی که می طلبیدم ساختم و بر روی آن به طور دقیق تمرکز کردم و مثل اشعه ای از بهشت، او در زندگی من ظاهر شد. وی دقیقا همان خصوصاتی را دارد که من طلبیدم و هر چند که می دانم این قدرت چگونه عمل می کند هر وقت به یاد آن می افتم نفسم به شماره می افتد. حتی جالبتر که او گفت به دنبال خصوصیات شخصی با مشخصات من بوده است.

همچنین دکتر معروفی وجود دارد که برای بیمارانش نسخه آموزش راز را می نویسد. در زندگی اش وی به دنبال شخصی بود که ۱۶ خصصیه از سن، قد، وزن، رنگ چشمها و … داشته باشد و هم دانشکده ایی هایش می گفتند پیدا کردن چنین شخصی سخت در حد غیر ممکن است. خوب، شما می توانید حدس بزنید که وی او را در مدت کمی به دوستانش معرفی کرد. کسی که همه خصوصیات را بدون استثنا داشت. اینگونه است که قدرت عمل می کند.


پیدا کردن شغل، کار یا تفریحاتی که می خواهید …

دیگران هم با استفاده از این اصول به معجزاتی در زندگی شان دست یافتند. خدمت کاری از اوضاع زندگی اش ناراضی بود و دوست داشت که کارش مربوط به حیوانات باشد.

نه وقت داشت و پول که به دانشکده دامپزشکی برود، اما به او گفته شد که چگونه بر روی علاقه اش در کار با حیوانات عمل کند و بقیه اش را به کائنات بسپارد. چند هفته بعد، در یک مهمانی با مردی آشنا شد که دامپزشک بود، آنها عاشق یکدیگر شدند. حدود ۶ هفته بعد دستیار آن دامپزشک کارش را ترک کرد و او این خانم عاشق کار با حیوانات را استخدام کرد. آنها با یکدیگر ازدواج کردند و با کمک آن مرد به دانشکده دامپزشکی رفت. رویایش محقق شد و این امر چنان انجام شد که هیچ برنامه و مشارکتی در آن نداشت. نگران اینکه اینکار چگونه انجام می شود نبود، فقط از قدرت انرژی که در وی و هر کسی وجود دارد برای خلق معجزه استفاده کرد.

پرستاری بود که از کارش خسته شده بود. به سیاست علاقه داشت. هیچ فکری هم نداشت که این کار را چگونه انجام دهد، اما شروع کرد، به او گفته شد که توجهش را دقیقا بر روی چیزی که می خواهد به شیوه درست معطوف کند و بقیه را به کائنات بسپارد. وی از پیرزنی که دچار بیماری سختی بود در بیمارستان مراقبت می کرد. آن پرستار در حالی که به شیوه صحیح به رویایش می اندیشید از آن زن با مهربانی و عشق مراقبت می کرد. مریض به طور معجزه آسایی خوب شد و پرستار را به عنوان منشی اش با دو برابر حقوق استخدام کرد. با داشتن پشتوانه مالی و با کمک بیمار سابق اش اکنون او دفتر خود را دارد، وی هیچ برنامه ای برای این مسیر نداشت. وی اجازه داد که قدرت فکر برای او کارش را انجام دهد. این بدان گونه است که وقتی بدانید کائنات چگونه عمل می کند آنوقت می داند که چگونه برایتان عمل کند. وقتی یاد گرفتید که انرژی موجود در هر چیزی را هدایت کنید آنوقت آنچه را می خواهید تولید می کنید.


ثروتمند شدن …

همانطور که قبلا گفتم، من از این راز برای کسب میلیون ها دلار استفاده کردم، نه به خاطر شغل و کاری که انجام می دادم، فقط به خاطر انرژی عظیمی که بر روی موفقیت و ثروت متمرکز کرده بودم. مهم نبود که چکار می کردم، من در هرکاری موفق بودم چون این نیرو برای من کار می کرد نه علیه من. متاسفانه، بسیاری از مردم نیرو علیه آنها کار می کند و مهم نیست که چه کاری انجام می دهند، سرانجام کار آنها شکست است. این کتاب همه آنها را تغییر خواهد داد.

مردی بود که شغلش را از دست داده بود و به نادرست به کلاهبرداری متهم شده بود. پولهایش در حال تمام شدن بودند. بجای غرق شدن در این وضعیت، به او گفته شد که توجه اش را به شیوه صحیح روی وضعیت متضاد موقعیتش قراردهد. از راز برای خودش استفاده کرد نه علیه خودش و در مدت کوتاهی از یک ورشکسته کامل به دو میلیون دلار ثروت رسید.


خرید خانه رویایی …

زن کارگری بعد از بیوه شدن بدون هیچ گونه دارایی بود و با دوستانش در یک خانه اجاره ای زندگی می کرد. با حقوق بخور و نمیر چگونه می توانست برنامه ای داشته باشد که به یک خانه جدید جابجا شود. به او آموزش داده شد که بر روی چیزی که می خواهد به شیوه صحیح تمرکز کند، وی شروع کرد به استفاده از راز با دریافت پول بیشتر. در عرض یک ماه دریافتی اش بیشتر شد. و شروع کرد به استفاده از راز برای خانه رویایی اش. تصویر کاملی از این خانه ساخت و توجه اش را به شیوه صحیح بر روی آن متمرکز ساخت. در عرض کمتر از یکسال وی در خانه رویایی اش بود در حالی که حقوق اش از سطح پایین به میزان بالایی افزایش یافته بود. چنان هیجان زده شده بود که به دنبال چیزهای بهتر و بهتر بود … و می دانید که به همه آنها رسید! و این حقیقت است که شما هم می توانید!


 خلق زندگی رویایی …

حتی اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید، با فرصتهای کوچک، شما هم می توانید با استفاده از این قدرت زندگی رویایی تان را داشته باشید. زنی در شهر کوچکی زندگی می کرد که همسر و کارش را از دست داده بود و مجبور بود خانه اش را ترک کند. صاحب فرزند بود و از آینده می ترسید. او به راز پی برد و سعی کرد آنرا به کار ببرد چون چیزی برای از دست دادن نداشت. رویایش این بود که یک بوتیک داشته باشد و در یک خانه حیاط دار که کودکانش بتوانند بازی کنند زندگی کند.

وی تکنیکی که در بخش دوم این کتاب ذکر می شود را بکار برد. چند هفته بعد یکی از دوستان قدیمی همسرش را دید که برای مسافرت چند ماهه ای که داشت از او خواست تا از خانه اش بجای کرایه آن مراقبت کند. یک هفته بعد وی به آن خانه رفت، بله همان خانه ای که تجسم می کرد.

بعد از مدتی، یک آگهی را در روزنامه محلی دید که برای بوتیک یک خانم استخدام می کرد. مالک فروشگاه به خاطر مریضی اش توانایی اداره آنجا را نداشت، و وی مسئولیت اداره آنجا را به عهده گرفت.

بعد از ۶ ماه استفاده از راز با شیوه صحیح وی به رویاهایش رسیده بود. مالک خانه برگشت و به او کمک کرد تا آنجا را بخرد. صاحب بوتیک هم تصمیم گرفت مغازه اش را به او بفروشد. حالا وی در یک خانه حیاط دار زیبا زندگی می کرد و صاحب یک بوتیک بود. این زن قدرت شگفت انگیز و معجزه وار این انرژی، نیروی حیات، این راز زندگی را تجربه کرد.

دانلود کتاب قانون جذب

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
Shopping Cart
اسکرول به بالا