سابلیمینال لاغری و کاهش وزن
دانلود سابلیمینال لاغری و کاهش وزن
اسفند 22, 1396
جیم ران | فایل های صوتی موفقیت | آموزش موفقیت
آموزش صوتی: ۷ درس ضروری موفقیت از زبان جیم ران
فروردین 30, 1397

دانلود رایگان آموزش صوتی “چگونه مغناطیس پول و ثروت شویم”

همه ما از پول خوشمان می آید. همه ما دوست داریم پول بیشتری داشته باشیم و برای این منظور تلاش هم میکنیم (حداقل شما که درحال خواندن این مقاله هستید) اما بعضی از افراد با تلاش کمتر از ما پول بیشتری نسبت به ما کسب می کنند.

اما اکثرما سخت کار می کنیم، به خودمان سخت می گیریم، پول پس انداز می کنیم، کار خوب میکنیم، صدقه میدهیم، خیریات میکنیم و … اما باز هم سر پله اولمان هستیم و یا آن چیزی که بدست آوردیم نسبت به تلاش مان خیلی کم بوده است.

اگر شما هم اینطور فکر میکنید، تنها نیستید؛ این مسئله کاملا عملی و اثبات شده است.

هر عملی که شما انجام میدهید عکس العملی در پی خواهد داشت. این عمل میتواند حتی یک فکر باشد.

اینکه شما میبینید پول به سراغ افراد خاصی میرود، در واقع عکس العملِ یک عمل مشخصی را می بینید. شما هم اگر همان عکس العمل را می خواهید در زندگی داشته باشید، نیاز به انجام همان عمل خاص دارید.

آهنربای پول و ثروت شوید

یکی از روش های تضمینی که برایان تریسی در مورد موفقیت و ثروتمند شدن معرفی کرده است این است : “کافیست تمام کارهایی که افراد موفق و ثروتمند انجام میدهند را انجام دهید و طرزفکر آنها را داشته باشید.

اگر شما این دو را داشته باشید، مطمئن باشید بدون نیاز به سرمایه، منابع انسانی، وضعیت خانوادگی و … در مدت خیلی کوتاهی پول و موفقیت به سراغ شما می آید.

جریان از این قرار است که هر عملی در دنیای مادی، عکس العمل اندیشه در دنیای ذهنی است.

شما برای تغییر نتایجی که امروزه در دنیای مادی تان میخواهید شاهدش باشید، نمیتوانید مستقیما نتایج را دست کاری کنید، شما باید علت آنها را کشف کنید و برطرفشان کنید.

مثال زیبایی در این زمینه وجود دارد که میگوید : اگر میخواهید آب های سطح خانه تان را خشک کنید، اولین کار بستن شیرِ آبِ باز است. واگرنه شما هرچقدر هم آب های سطح زمین را خشک کنید (مستقیما نتایج را بخواهید تغییر دهید) بازهم کف زمین تان خیس خواهد بود، زیرا شیر آب خانه تان (علت اصلی) باز است.

پس اگر شما هم می خواهید در دنیای مالی تان تغییرات بزرگی مشاهده کنید، اول باید در دنیای ذهنی تان تغییرات بزرگی اعمال کنید.(منبع: سوخت جت)

آهنربای پولخب، برای اینکار چطور باید شروع کنید؟

در این آموزش صوتی، ۷ گام و ۷ تکنیک موثر و حرفه ای، به شما آموزش داده خواهد شد که عمل به این راهکارها، باعث تغییرات ذهنی قدرتمندی در شما می شوند و این تغییرات باعث ثروتمند شدن شما خواهند شد.

پیشنهاد هدف سبز :   جزوه راهنمای «تعیین هدف در ۱۲ گام»-برایان تریسی

مطمئن باشید در صورت عمل به این ۷ درس صوتی، نتایج خیلی سریع در زندگی شما آشکار خواهند شد.

هرکدام از این ۷ تکنیک کاملا علمی، کاربری و قدرتمند هستند و میتوانند نتایج شگفت انگیزی در صورت اجرای صحیح آنها برایتان در بر داشته باشند.

دانلود فایل صوتی چگونه مغناطیس پول و ثروت شویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *