دانلودفیلم «مریخی»-دوبله فارسی

ایده هایی برای زندگی بهتر دانلودفیلم «مریخی»-دوبله فارسی

نام فیلم:Martain (مریخی)
کارگردان: ریدلی اسکات
سال ساخت: ۲۰۱۵

اگر الان با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می‌کنید. یک فیلم خوب برای روحیه گرفتن و تجدید قوا، فیلم مریخی است. خوشبختانه این فیلم هیچ صحنه نامناسبی ندارد و برای تماشای خانواده و فرزندان کوچک هم مناسب است. این فیلم با همکاری ناسا ساخته شده و یکی از دقیق‌ترین و علمی‌ترین فیلم‌ها در مورد سفر به فضاست.

داستان فیلم: یک سفینه فضایی در مریخ فرود آمده است. تعدادی فضانورد در حال تجسس و بررسی سیاره مریخ هستند که با توفانی شدید غافلگیر می‌شوند. آن‌ها مجبور می‌شوند بسرعت سفینه خود را از مریخ خارج نمایند. یکی از فضانوردان جا می‌ماند، زیرا بقیه افراد تصور می‌کنند او در حادثه‌ای کشته شده است.

مارک وایتنی در جریان توفان، بیهوش شده بود. پس از فرو نشستن توفان بهوش می‌آید. از این پس جدال او برای زنده ماندن روی سیاره مریخ آغاز می‌گردد. او هیچ راهی برای ارتباط با زمین ندارد، غذای کمی دارد و بکلی تنهاست.

می دانم ممکن است روی مریخ بمیرم ولی تا لحظه آخر دست از تلاش برنمی دارم. در هر قدم مشکلی پیش می‌آید، بجای این که وقتم را صرف غصه خوردن و نگران شدن برای مرگ احتمالی‌ام بکنم، تمام انرژی‌ام را روی حل این مشکل متمرکز می‌کنم. پس از حل این مشکل، مشکلی دیگر پیش می‌آید، حالا دومین مشکل را حل می‌کنم و همین طور جلو می‌روم.

او خاطرات خود را به صورت فیلم ضبط می‌کند. جلوی دوربین می‌نشیند و مسخره بازی درمی آورد، شوخی می‌کند، می‌رقصد….

برای دانلود فیلم، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید: 

پارت اول: http://trainbit.com/files/7856247884/The_Martian_2015_720p_Farsi_Dubbed_(Doostiha.IR).part1.rar
پارت دوم:
http://trainbit.com/files/2756247884/The_Martian_2015_720p_Farsi_Dubbed_(Doostiha.I
R).part2.rar

ایده هایی برای زندگی بهتر دانلودفیلم «مریخی»-دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *