و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
مقالات موفقیتموفقیت مالی

تمرین کیف پول جادویی

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

کیف پول جادویی (یکی از تمرینات جلسه پنجم دوره «تکنولوژی جذب ثروت و موفقیت»)

تکنیک های جذب ثروت

مقداری پول ثابت در کیف پول خود نگهدارید.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

برای شروع این تمرین ابتدا یک ده هزار تومانی در کیف پول خود به صورت جداگانه نگهدارید. و هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی آن را خرج نکنید.

این مبلغ به مرور باید افزایش پیدا کند تا به تراول صدهزار تومانی و صد دلاری و…برسد.

روزی روزگاری، شخصی بود که هر روز دعا می کرد و از خداوند می خواست که؛ « یک میلیون در بلیط بخت آزمایی برنده شوم!». او شنبه ها جلوی تلویزیون می نشست و قرعه کشی را تماشا می کرد. « خدایا امروز کاری کن که این معجزه اتفاق بیفتد». سال های سال، دعای او مستجاب نشد تا اینکه روزی و در هنگام قرعه کشی بلیط بخت آزمایی، نجوایی را در گوش خود شنید: «ای انسان! من می خواهم به تو کمک کنم، اما حداقل یک بار بلیط بخت آزمایی بخر!!»

هر اندازه که برای برنده شدن در بخت آزمایی، خریدن بلیط آن مهم است، به همان اندازه هم برای دستیابی به ثروت، رفتار مشتاقانه با پول مهم و حیاتی است.

تمرینات ثروت

یک تراول پنجاه یا صدهزار تومانی در کیف پول خود قرار دهید.

وجود چنین اسکناسی در کیف پول شما باعث تغییر و تحول فکری و روحی شما خواهد شد. این اسکناس سیگنال و دستوری واضح و روشن به ذهن ما ارسال می کند و پول خودش را در خانه خود احساس می کند.

این اسکناس ذخیره پولی ما نیست و اجازه نداریم آن را در شرایط اضطراری خرج کنیم. و تا زمانی که به نتیجه مورد نظر و دلخواه خود نرسیده ایم، همانجا باقی خواهد ماند. با انجام این کار به سرعت فراوانی و پول مورد نیاز برای رفاه و آسایش خودمان را خلق می کنیم. و این پول نه تنها نشانه یک تصمیم محکم و قاطع برای ثروتمند شدن ما بلکه یک امتحان روزانه برای سنجش تعهد ما برای عملی کردن این تصمیم است.


اگر علاقه مند به جذب سریع پول، ثروت و موفقیت به زندگی خود هستید، حتماً سری به این صفحه بزنید! بیش از صد تمرین و تکنیک تخصصی و اثبات شده برای جذب سریع ثروت و دستیابی به اهداف و آرزوها در بخش های مختلف زندگی. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از پیشنهاد ویژه کلیک کنید…


به کائنات اعلام کنید که قصد دارید پولدار شوید

پولدارها پولدارتر می شوند. چرا؟ چون اندیشه، کردار و رفتار متموّلانه دارند. راندا برن، نویسنده کتاب پرفروش «راز» این پدیده را تحت عنوان قانون جذب توضیح می دهد. انرژی، مانند بوم رنگ عمل می کند. اگر با این اندیشه که «من همیشه بدبختم»، انرژی منفی به هستی بفرستید، مطمئن باشید که همان را دریافت خواهید کرد. پس مثبت اندیش باشید و با فرستادن انرژی پول ساز به کائنات اعلام کنید که می خواهید پولدار شوید. به این ترتیب، هستی نیز در جهت رسیدن به این هدف با شما هماهنگ می شود. این کار را انجام دهید تا درهای دستیابی به ثروت، به رویتان گشوده شود.

 

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن