و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
قدرت های درونیمقالات موفقیتموفقیت مالی

تصمیم بگیرید که ثروتمند شوید(قدرت تعهد)

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

اگرچه خیلی ساده به نظر می رسد اما تجربه من نشان داده که اولین دلیلی هم هست که باعث میشود بیشتر مردم در کسب ثروت شکست بخورند: خیلی ساده، آنها هیچگاه تصمیم نمی گیرند که ثروتمند شوند. انتخاب، آغاز هر سفر است. و مثل تمام قدم های اول، مهمترین قدم هم هست. همچنین ساده ترین قدم هم هست.

همان طور که ناپلئون هیل در کتاب کلاسیکش، «بیندیش و ثروتمند شو»، نوشته:  «ثروتمندی با یک ذهنیت آغاز میشود، با قطعی و روشن کردن اهداف، و با هیچ یا اندکی کار سخت.»

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

در تعهد چیزی بسیار قدرتمند وجود دارد. تعهد به یک نقشه یا تفکر، با خود نیرویی به همراه دارد که می تواند بر ضمیر ناخودآ گاه تأثیر بگذارد و نتایج مطلوب را به بار آورد. به عبارت دیگر، همین که ما تصمیم می گیریم چیزی را داشته باشیم، ذهن به شکلی ناخودآ گاه شروع به خلق واقعیت مورد نیاز برای اجابت کردن خواسته ما می کند. عکسش هم به همین اندازه صادق است. اگر باور کنیم که نمی توانیم کاری را بکنیم، نخواهیم توانست. اگر فکر کنیم که شکست خواهیم خورد، به احتمال خیلی زیاد خواهیم خورد.

برای روشن کردن قدرت نامرئی تعهد، این تجربه ساده را انجام دهید.

یک تکه سیم بردارید و به یک کلید ببندید. یک انتهای سیم را در مشت بسته تان نگه دارید و کلید را مقابل چشم تان آویزان کنید. حالا به کلید خیره شوید و در ذهنتان بگویید که کلید در جهت عقربه های ساعت خواهد چرخید. مشت تان را تکان ندهید؛ فقط به کلید نگاه کنید. کلید شروع به حرکت در جهت مطلوب شما خواهد کرد. بعد بخواهید که کلید بایستد. بعد به او بگویید که جهت حرکتش را عوض کند و خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخد. حرکت کلید تقریبا اسرارآمیز به نظر می رسد. اما آنچه که واقعا مشاهده می کنید بدن خودتان است که به روش هایی تقریبا نامحسوس و نامفهوم حرکت می کند تا خواسته تان را برآورده کند.

بخواهید تا دریافت کنید

من باور دارم که قدرت میل و خواسته، همیشه معانی ضمنی معنوی و بزرگی به همراه دارد. حدود پانزده سال قبل، خواسته بزرگ من سفر به چین بود. آن زمان دارایی کافی برای سروسامان دادن به چنین سفر پرهزینه ای را نداشتم، اما خواسته ام را روی فهرستی از آرزوهای آن سال نوشتم. چهار ماه بعد، دوستی یک مرتبه به من زنگ زد. او به تازگی کمک هزینه کامل یک سفر دو نفره به چین را برنده شده بود، اما شوهرش واقعا تمایلی به رفتن نداشت. پس از من پرسید که آیا من و زنم دوست داریم به جای آنها به این سفر برویم. البته می توانید این را صرفا یک تصادف بنامید، اما غرابت رخدادهای اینچنینی چیز دیگری را میگوید

انتخاب مسیر، انتخاب سرنوشت است

یک قدم کوچک

این کار در توان شماست، همین حالا، اولین قدم را به سوی ثروت بردارید. تصمیم بگیرید که ثروتمند شوید. نیتتان را – با گفتن آن به صدای بلند – آشکارا اعلام کنید، بعد روی یک کارت بنویسید:

«من امروز تصمیم می گیرم که ثروتمند شوم»

کارت را روی پاتختی یا کنار مسواک تان بگذارید. هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید، و هر شب که به تخت می روید، به کارت نگاه کنید و این کلمات را بخوانید. یک نسخه از آن را هم توی کیف پولتان و کنار کارت اعتباری تان نگه دارید. این کار را دو ماه پیاپی انجام دهید. بعد به خودتان تبریک بگویید. شما تصمیمی سرنوشت ساز گرفته اید!

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن