و به او  Quick Eddie _44_a XT Google him in
مقالات موفقیتمهارت های موفقیت

تصمیم بگیرید واقعا چه چیزی می خواهید

پکیج طلایی دانلود سابلیمینال فارسی

یکی از قدمهای خلق خواسته هایتان تصمیم گیری در مورد خواسته است. گفته شد که مردم هر چیزی را که بخواهند می توانند داشته باشند، اما اغلب مردم نمی دانند واقعا چه می خواهند. ممکن است فکرهای مبهمی در مورد پول بیشتر، امنیت، رابطه، سلامتی داشته باشند اما مردم کمی هستند که خواسته های مشخصی دارند.

به یاد داشته باشید که کائنات مانند یک ماشین کپی بزرگ است و چیزی را که شما فکر می کنید کپی می کند و بر می گرداند. اگر افکار مبهمی در مورد خواسته تان دارید، آن وقت یک زندگی مبهم و بدون هیچ اتفاقی خواهید داشت.

روشی عالی و سریع برای ایجاد تغییرات دلخواه در شخصیت پکیج طلایی-7 سابلیمینال حرفه ای

برای استفاده از قدرت شگفت انگیز انرژی ذهن برای خلق خواسته هایتان، باید آن را هدایت کنید.

مثل این است که کسی را سوار ماشین کنید و او از شما بپرسد کجا می خواهید بروید؟ و شما جواب دهید یه جایی. در اینصورت غیرممکن است که به جایی که می خواهید بروید هدایت شوید.

کائنات هم منتظر شماست که بگویید کجا می خواهید بروید آن وقت او به شما می گوید چگونه بروید. پس؛

کجا می خواهید بروید؟

چه می خواهید بشوید؟

چه کار می خواهید انجام دهید؟

چه می خواهید داشته باشید؟

زندگی تان می خواهید چگونه باشد؟

این سوال سختی برای اغلب مردم است. از دوستان یا خانواده تان بپرسید چه چیزی در زندگی شان می خواهند و اغلب آنها می گویند مطمئن نیستند یا حداقل خیلی مشخص نیستند. اغلب مردم در مورد خواسته هایشان گیج هستند. شما نمی توانید با رویاهایتان زندگی کنید مگر اینکه بدانید رویای شما چیست.

بنابراین گاهی اوقات وقت بگذارید و فکر کنید که واقعا چه می خواهید باشید و در زندگی چی داشته باشید.

[wp-review id=”18867″]

با کمک راهنمایی های زیر می توانید به خواسته هایتان پی ببرید.

۱ – چه می خواهید باشید؟

این بخش در مورد احساساتی است که شما دوست دارید در زندگی تجربه کنید. می خواهید شاد باشید، سلامت، خلاق، دوست داشتنی، آرام، بخشنده، با شکوه، پذیرا، هیجانی و … چه احساسات و هیجاناتی را دوست دارید همیشه تجربه کنید؟ در مورد احساس هایی که بیشتر از همه در زندگی تان می خواهید فکر کنید و مهمترین آنها را بنویسید. وقتی که زندگی که دوست دارید را طراحی و خلق می کنید از این استفاده خواهید کرد.

۲ – در زندگی چه کاری می خواهید انجام دهید؟

این بخش در هدف و جهت زندگی شما متمرکز است. در زندگی چه کاری می خواهید انجام دهید؟ چه شغلی، کاری یا موقعیتی را می خواهید؟ چطوری می خواهید وقتتان را بگذرانید؟ متعهد هستید چه کاری انجام دهید؟ شاید این بخش مشکل ترین قسمت برای مردم باشد. اکثر مردم از شغل یا نحوه زندگی شان ناراضی هستند، اما وقتی که از آنها پرسیده می شود چه کاری دوست دارید انجام دهید، اغلب، ایده ایی ندارند.

اول از همه، امیدوارم متوجه شده باشید که به خاطر داشتن قدرت خلق واقعیت هر چیزی ممکن است، بنابراین نباید هنگام فکر به راههای دیگر خودتان را محدود کنید.

برنامه ریزی برای پولدار شدن

این ۳ سوال سوال کمک می کند که به آنچه که در زندگی تان می خواهید فکر کنید:

۱ – اگر می دانستید هرگز شکست نمی خورید چه کاری می کردید؟

اگر خدا با شما تماس می گرفت و می گفت چه شغلی و هدفی داری و تضمین می داد که هر چه باشد انجام می شود، چه کاری را برای انجام دادن انتخاب می کردید؟ برای لحظه ایی فکر کنید و جوابتان را بنویسید. اگر می توانستید هرکاری انجام دهید چه کاری می کردید؟

۲ – اگر زمان و پول اهمیتی نداشتند، برای شغل یا هدف چه چیزی را انتخاب می کردید؟

اگر پول اهمیت نداشت شغل رویایی شما چه بود؟ چه هدفی برای زندگی تان انتخاب می کنید؟ در مورد زندگی تان و کارتان تجسم کنید. به چه کاری علاقه دارید؟ چه چیزی شما را به هیجان می آورد؟  همه را با جزئیات بنویسید. اگر تمام پولها و زمانهای دنیا را داشتید چه کاری می کردید؟ در آن غرق شوید و در نهایت خواسته هایتان فکر و تجسم کنید.

۳ – در زندگی چه می خواهید؟

این بخش در این مورد متمرکز است که در زندگی چه چیزها یا روابطی می خواهید. چقدر درآمد می خواهید؟ چه مایملکی داشته باشید؟ خانه جدید؟ ماشین جدید؟ چه نوع خانه یا ماشینی؟ چه نوع رابطه ای می خواهید؟

راهنمای عملی هدفگذاری

در این جا سوالاتی است که شما را راهنمایی می کند:

۱ – چقدر درآمد یا پول می خواهید؟

دوست دارید حساب بانکی تان چقدر باشد؟ ارزش خالص پولتان چقدر باشد؟ چقدر می خواهید در ماه، سال یا … درآمد داشته باشید؟ اهداف مالی تان چیست؟ مشخص کنید. مهمترین ها را مشخص کنید (مثلا ارزش میزان درآمد یا پولی که در سال دارید مشخص کنید) و خواسته های مالی تان را بنویسید. مقدار را مشخص کنید مثلا ۵۰ میلیون تومان موجودی بانکی، یا درآمد سالیانه ۵۰ میلیون تومان یا درآمد ماهیانه ۵ میلیون تومان. هرچه را که انتخاب می کنید، آنرا باور کنید که می توانید داشته باشید، و در ذهن داشته باشید که با این اصول هر چیزی ممکن است. اما اگر واقعا باور ندارید نگویید می خواهید یک میلیاردر شوید.

۲ – از داشتن چه مایملکی لذت می برید؟

خانه جدید می خواهید؟ چه شکلی است؟ چیدمانش چجوری است؟ داخل خانه چه چیزهایی است؟ چقدر بزرگ است؟ ماشین جدید دوست دارید؟ چه ماشینی؟ چه رنگی؟ با چه خصوصیاتی؟ ایا دوست دارید مالک زمین باشید؟ چند هکتار؟ کجا؟

۳ – چه نوع رابطه ای دوست دارید؟

به دنبال شریک زندگی هستید؟ دوست دارید چه شکلی باشد؟ چه ویژگیهایی برای شما مهم است؟ دوست دارید شخصیت، قد، وزن، علائق و … او چگونه باشد؟ آیا به خانواده علاقمندید؟ چندتا بچه؟ چه نوع زندگی خانوادگی؟

در تمام زمینه های زندگی (مالی، سلامتی، نحوه زندگی، مایملک، وضعین روحی و … ) تصمیم بگیرید چه چیزی می خواهید. منظور این است که هر آنچه که در زندگی می خواهید لیست کنید و تا آنجا که می توانید به طور مشخص بیان کنید. مبهم نباشید. اندازه، رنگ، شکل، طرح و غیره را یادداشت کنید. وانمود کنید کنید که آن را از قبل دارید و دقیقا تصور کنید که چه شکلی است و چه احساسی دارید. تمام خواسته ها و آرزوهایتان را بنویسید.

آموزش نوشتن اهداف

در اینجا چند نکته در مورد تفکر در مورد تصمیم گیری و چیزهایی که می خواهید اشاره می شود:

۱ – مدتی را تنها بر روی حرفهایی که گفته شد فکر یا مدیتیشن کنید. به سرعت از آنها عبور نکنید. به آرامی بنشینید، ذهنتان را خالی کنید و در مورد چیزهایی که در زندگی تان می خواهید فکر کنید. هر چقدر بیتشر در تنهایی و تفکر باشید، بیشتر زندگی خود را می سازید.

۲ – همیشه این دو سوال را هنگام تصمیم گیری در مورد خواسته هایتان از خودتان بپرسید:

۱ – این چیزی است که من هستم؟

۲ – این چیزی است که انتخاب کردم باشم؟

۳ –  هنگام تصمیم گیری از راهنمای درونی کمک بگیرید. با الهام درونی یا خود برتر مشورت کنید.

۴ – از درخواست چیزهای بزرگ نترسید. کائنات لایتناهی و نامحدود است. آنرا به عهده قدرت خلاقیت کائنات بسپارید. همچنان که افرادی را دیده اید که در استفاده از این قدرت، هیچگونه ایده ایی نداشتند که چگونه به خواسته هایشان دست یابند. به سادگی درخواست کردند و معجزه هایشان را از راههای غیر منتظره دریافت کردند. معمولا این روش بدین نحو کار می کند. چیزهایی که می خواهید به طور غیرمنتظره ظاهر می شوند. لازم نیست چگونگی رسیدن به خواسته ها را بدانید، فقط در مورد چیزی که می خواهید مشخص باشید.

۵ – در شرایط محدودیت یا رقابت فکر نکنید. هیچ محدودیتی هنگام خلق کردن از منبع نامحدود این نیروی زندگی وجود ندارد. شما با دیگران و شرکتهای دیگر رقابت نمی کنید، شما آنچه را می خواهید از اصل خلق می کنید. شما چیزی را از کسی کم نمی کنید. شما خلق می کنید و به دنیا اضافه می کنید. هرچه را که می خواهید بطلبید و بدانید که به دنیا اضافه می کنید نه آنکه از آن کم می کنید.

۶ –  در پی علایق خود باشید. علاقه یک حس قوی است و حس قوی انرژی در حرکت است. بنابراین علاقه انرژی زیادی را برای برآوردن خواسته تان به جریان می اندازد. بدون علاقه، باید انرژی بیشتری برای رسیدن به خواسته تان به کار ببرید. اگر واقعا علاقمند باشید و چیزی را که می خواهید خلق کنید دوست داشته باشید، در این حالت خواسته آنقدر قوی هست که توجه شما را بر روی هدف نگه دارد، پس باید دنبال چیزی باشید که آتش درونتان را شعله ور کند و شما را بر روی هدف قفل کند.

گاهی اوقات وقت بگذارید تا خواسته هایتان را در زندگی واضح تر کنید. وقتی لیستی از آنها تهیه کردید آنها را به ترتیب اهمیت مرتب کنید. اکنون چه چیزهایی برای شما اهمیت بیشتری دارند؟ چه نیازهایی ضروری تر است؟ چه چیزهایی را دوست دارید زودتر ظاهر شوند؟ آیا نیاز مبرم به پول دارید یا سلامتی یا نیاز مبرم به رابطه عاشقانه؟ چیزهایی که می خواهید در زندگی تان سریع اتفاق بیافتد را انتخاب کنید؟ آنها را بر روی یک کاغذ جداگانه بنویسید. اینها اولین چیزهایی هستند که در زندگی شما خلق خواهند شد.

منبع: هدف سبز

دانلود فایل خودهیپنوتیزم پول و ثروت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن