برنامه ریزی ترموستات ثروت شما

ایده هایی برای زندگی بهتر برنامه ریزی ترموستات ثروت شما

برنامه ریزی ترموستات ثروت شما

فرض کنید در امتحان ورودی شغلی قبول شده اید، از چندین مصاحبه هم به عنوان نامزد شغل مورد نظر انتخاب شدید و در اخرین مصاحبه هستید، پیش از رفتن به اتاق مصاحبه متوجه می شوید که حقوق این شغل آن چیزی که شما فکر می کردید نیست، حقوق این شغل ۲۰ میلیون تومان است به جای ۲ میلیون تومانی که شما تصورش را می کردید، چه می کنید؟ پاسخ شما مهم است…

در طی تحقیقی بسیاری از  افراد گفته اند که حتی حاضر نیستند به داخل اتاق مصاحبه بروند چون این پول بسیار بیشتر از حدی ست که برای خود تعریف کرده اند. این افراد به طور ناخودآگاه یک حد نهایی یا سقف در ذهن خود دارند. برای ثروتمند شدن باید این سقف و حد نهایی برای ذهن آنها دوباره برنامه ریزی شود.

تمرین یک:

الف ـ چقدر پول ممکن  است اگر گم کنید از کوره در نروید؟ ۵ هزارتومان؟ ۵۰هزارتومان؟ ۵۰۰ هزارتومان؟

ب ـ در طی ۱۸ ماه گذشته چه مقدار پول در حساب بانکی خود داشته اید؟

ج ـ درآمد سالیانه ی خالص پنج نفر از نزدیک ترین دوستان خود را جمع کنید و تقسیم بر ۵ کنید…طبق تحقیقات درآمد خالص شماحدود ۲۰ درصد این عدد می شود که نشان دهنده ی این است که ترموستات شما در حال حاضر در کجا قرار دارد.

برای تنظیم دوباره ی ترموستات ثروت باید به گذشته برگردیم تا بدانیم خانواده، جامعه و مدرسه ذهن ما را برای ثروت چگونه برنامه ریزی کرده اند تا بتوانیم سقفی را که برایمان تعریف کرده اند تغییر دهیم. بنابراین باید یاد بگیریم که ثروتمندانه و با حد بالا فکر کنیم وگرنه هرچه به دست آوریم به سرعت از دست می دهیم….بسیاری از کسانی که در قرعه کشی های مختلف پول های هنگفت برنده می شوند پولشان به سادگی از دست می رود زیرا ذهن آنها ذهن ثروتمندانه نیست… حد بالای آنها بسیار پایین است بنابراین گنجایش این پول زیاد را ندارد اما فردی با ذهن ثروتمند اگر همین الان تمام ثروتش را از او بگیری در مدت چند سال راه هایی می یابد تا دوباره همه ی ان ثروت و چه بسا بسیار بیشتر از آن را به دست آورد.

تمرین دو:

الف ـ درباره ی حساب بانکی خود فکر کنید. چه چیزی می بینید؟ ایا کوهی از اسکناس؟

ب ـ به پولی که تا سال آینده به دست خواهید اورد فکر کنید؟ چه مقداری ست؟

ج ـ تصور کنید که درآمد شما دو، سه یا حتی چهار برابر می شود. چه حسی دارید؟ چه تصوری؟ خوش می گذرد؟!

د ـ تصور کنید بیست سال است که ثروت شما مدام در حال افزایش است، کوهی از اسکناس دارید، با طلا و  جواهرات بسیار، حساب بانکی تان مدام صفرهایش بیشتر و بیشتر می شود، تا می توانید خیال پردازی کنید و از آن لذت ببرید.

ه ـ وقتی به حد بالایی از ثروت رسیدید و حس خوشایندی داشتید این تجسم زیبا را نگه دارید و روی آن چند لحظه تمرکز کنید…

و ـ بار بعد که این تمرین را انجام دادید سعی کنید به پول های بیشتری فکر کنید و لذت ببرید.

ذهن ما برای اینکه حد بالایش بالاتر رود باید کم کم آن را زیاد کنیم..مثلا اگر امروز به شما بگویند حقوق شما به جای یک میلیون از این ماه یک دفعه شده ده میلیون بدون این که شما تلاش بیشتری کرده باشید ناخودآگاه شما این را نمی پذیرد اما اگر به شما بگویند که به جای یک میلیون از این ماه قرار است دومیلیون دریافت کنی ناخوداگاهت هم ذوق زده می شود و هم برایش قابل باور است….

تمرین سه:

الف ـ حقوق کنونی را دوبرابرکنید و تصور دریافتش را بکنید.

ب ـ حالا که دوبرابر شدن حقوقتان را باور کنید، باز هم دو برابرش کنید.

ج ـ دقت کنید تا بدانید دستمزدتان را تا چه حدی اگر بالا ببرید برایتان قابل باور است…مرز نهایی را پیدا کنید، حالا به کارهایی که با این پول می توانید انجام دهید فکر کنید… آیا می توانید  این مبلغ را بالاتر از این هم ببرید؟

د ـ وقتی به حد نهایی خود رسیدید، دوباره به حقوق فعلی خود فکر کنید و تصور کنید که فقط ۱۰ درصد آن افزایش پیدا کرده است، چقدر این افزایش امکان  دارد؟

هربار که این تمرین را انجام می دهید این تغییر و پذیرش آن برایتان اسان تر و قابل باور تر می شود. یادمان باشد که طبق قانون جذب هر چیزی مثل خودش را جذب می کند…. بنابراین اگر روی کم تمرکز کنیم پول کم به دست می اوریم…اما اگر روی پول زیاد تمرکز کنیم و باورش کنیم راههای رسیدن به آن پول و به دست آوردنش را پیدا می کنیم.

تصورات خانواده و معلمان ما در شکل گیری ناخودآگاه ثروتمند یا فقیر ما اثر زیادی دارد….  تجربه هایی که در هنگام رشد به دست اورده ایم و نظراتی که درباره ی پول دریافت کرده ایم، هم اگاهانه و هم نااگاهانه طرح اولیه ی موقعیت مالی فعلی ما را خلق کرده اند که اگر این طرح فقیرانه است باید آن را تغییر دهیم اگر می خواهیم به ثروت برسیم و باید یادمان باشد که برای داشتن دوران کودکی ثروتمند هیچ وقت دیر نیست!….

پول و ثروت

تمرین پنج و مهم:

در این تمرین می خواهیم کودکیمان را ثروتمند تصور کنیم تا به بزرگسالی ثروتمندانه ای برسیم…پس تا می توانید از تخیل خود بهره بگیرید.

الف ـ تصور کنید در خانه ای رویایی  به دنیا امده اید که همه شما را دوست دارند، به شما احترام می گذارند و همه ی امکانات در اختیار شماست.

ب ـ چه حسی دارید وقتی کودکی هستید که همه ی امکانات برایتان فراهم است؟ همه دوستتان دارند…چه هدایایی دریافت می کنید؟ چه دوستانی دارید؟ در این محیط مرفه چه نکات مثبتی به شما گفته می شود؟ چه باورهایی درباره ی شما وجود دارد؟

ج ـ چه حسی دارید وقتی نوجوانی هستید که همه ی امکانات از بدو تولد برایتان فراهم بوده است؟ چه دوستانی دارید؟ چه رفتاری می کنید؟ به کجا سفر می کنید؟ چه لباسی می پوشید؟ چه ارزوهایی دارید؟ چه احساس راحتی و امنیتی؟

د ـ درباره ی بزرگسالیتان چه حسی دارید؟ چه کارهایی می خواهید انجام دهید؟ در کجا می خواهید زندگی کنید؟ چه حسی به خودتان دارید؟ شما می دانید هراتفاقی که بیفتد شما همیشه پول کافی در اختیار دارید…. حواستان که هست…شما اکنون همان نوجوان ثروتمند هستید…

ه ـ در دهه ی بیست، سی، چهل، پنجاه، شصت و…. چه حسی خواهید داشت؟ در دوران پیری چه کارهایی با پولهایتان خواهید کرد؟ اگر بخواهید می توانید احساستان را بنویسید مثل نوشتن یک بیوگرافی از خودتان….

این تمرین شما را هدایت می کند تا تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد کنید…

تمرین ثابت (  مشق شب): هر روز حداقل یک بار خودت را در کنار گران ترین وسیله ای که قصد خریدش را داری تجسم کن…آن هرچه می تواند باشد: خانه، ماشین، کارخانه، مغازه، باغ!…. یا حتی یک جزیره….

و در پایان…

نیروی تخیل است که بر جهان حکومت می کند….ناپلئون بناپارت


دوره آموزشی

« تکنولوژی جذب ثروت و موفقیت»

برنامه تمرینی واقعی و تاثیرگذار که در ۷ هفته تمامی باورهای محدودکننده و منفی شما را نسبت به پول، ثروت و موفقیت، تغییر خواهد داد.

در طول این دوره، شما به راحتی می توانید با استفاده از جدول ها و راهنمایی های انجام شده، در بخش های مختلف زندگی، هدف های واضح و مشخصی برای خودتان تعیین کنید…

شما عادت های بد و مخرب خود را شناسایی خواهید کرد و با  ارزیابی و کنترل ورودی های ذهن خود، کنترل کامل رفتار و عادت های خود را در دست خواهید گرفت…

شما می توانید اعتقادات و باورهای بازدارنده ذهنی خود نسبت به پول و ثروت را شناسایی و با عمل به تمرینات این دوره، آن ها را دگرگون کنید…

شما یاد خواهید گرفت که چگونه قانون جذب را به صورت کامل در زندگی خود اجرایی کنید و از نتایج آن به شکلی عالی بهره مند شوید…

شما استفاده از قدرت تصویرسازی ذهنی را فراخواهید گرفت و با تمامی اصول و مراحل آن آشنا خواهید شد…

و بسیاری موارد دیگر که برای رسیدن به اهداف و خواسته های مالی به آن ها احتیاج خواهید داشت.

البته در کنار تمامی این ها، برنامه تمرینی روزانه و هفتگی که برای شما تدارک دیده ایم، قدرت اثربخشی این مجموعه را چندین برابر کرده است.

برای مشاهده توضیحات محصول و استفاده از تخفیف کلیک کنید

ایده هایی برای زندگی بهتر برنامه ریزی ترموستات ثروت شما

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
اسکرول به بالا